17. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 27. kolo: FC Písek vs. Sokol Hostouň (Burketova)

ASISTENT TRENÉRA A-TÝMU JOSEF VACOVSKÝ NÁM POSKYTL SVŮJ POHLED DO ŠATNY MUŽSTVA.

Dozvíte se mimo jiné, jak jsou připraveni na další derby, tentokrát se Lhotou a také, koho považuje za konkurenty Hostouně.

1)konečně jste prolomili smůlu a zvítězili doma! Jaká byla oslava?

Jsme všichni rádi,že jsme konečně doma vyhráli.Důkladně jsme se v týdnu na soupeře připravovali.Je to derby ,vzájemně se známe,pevně jsme věřili tomu,že už to musí doma přijít, ale vítězství se rodilo velmi těžce,zvláště když jsme inkasovali kontaktní gól v poslední minutě 1.poločasu.Vraný hrálo velmi dobře,divím se,že je zatím v dolní polovině tabulky.

2) jak vnímáte, že váš stoper F.Motlík patří mezi nejlepší střelce soutěže? Nedobírá si útočníky, že za ně musí střílet góly?

Fanda Motlík je jeden z našich klíčových hráčů.Mohl by hrát v záloze,v útoku a pořád by patřil k nebezpečným hráčům.Jsem velice rád,že Fery našel dobré zázemí u své přítelkyně,je to na něm velice znát.

3) mužstvo šlape, ale čeká ho těžký závěr podzimu. Kolik očekáváte z těch 4 zápasů bodů?

Byl bych velice spokojen se ziskem 10bodů.

4) střed tabulky je vyrovnaný, každý může porazit každého. Koho považujete za dlouhodobého konkurenta v boji o čelo tabulky?

Je jich několik:Vykáň,Velvary,Ostrá,Rejšice.

5) v kádru Lhoty, na jejíž hřiště jedete v neděli, je několik bývalých spoluhráčů našich hráčů podobně jako ve Vraném. Cítíte z hráčů při takových střetech větší motivaci?

Je to další Derby,vzájemně se všichni známe,věřím,že diváci uvidí hezký fotbal,bez zbytečných emocí.

6) Lhota byla zatím úspěšná hlavně v zápasech, ve kterých mohla využít spolupráci s kladenským SK a vypůjčit si hráče. Chystáte se na to? Je komplikací, že nevíte, v jaké sestavě nastoupí?

Myslím si,že to pro nás komplikace nebude,jedině kdyby za Lhotu nastoupilo 8hráčů z SK,kteří budou hrát v sobotu dopoledne,tak to by bylo horší.