10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

ASISTENT TRENÉRA A-TÝMU JOSEF VACOVSKÝ NÁM POSKYTL  ROZHOVOR A OSVĚTLIL, JAK SE PŘIPRAVUJÍ NA NEDĚLNÍ DERBY S  VELVARY

1) je tu opět hostouňské posvícení! jak se na něj těšíte?

1/Hostouňské posvícení má velkou tradici,trvá od pátku do úterý.Když jsem Hostouňské posvícení zažil poprvé,byl jsem šokován,zvláště pondělní průvod jsem nikde nezažil.Dnes jsem starší o nějaký rok,tak musím dávat pozor na životosprávu.Jsem pracovně hodně vytížen,tak budu rád,když budu v pondělí na pěkné.Těším se hodně.

2) chápou noví hráči z Kladna, jak je pro hostouňské posvícení důležité? Zasvětili jste je?

/Samozřejmně,již v loni bylo hodně veselo,i když jsme prohráli s Vraným.Věřím,že to kluci již nedopustí a uspějeme s Velvary.

3) v posledních letech se mužstvu během posvícení tradičně nedaří. Mohou za to nervy?

3/Určitě ne,hráči musí hrát tak,aby dali o jednu branku víc,než soupeř

4) jak tomu předejít?

4/Musíme se patřičně nažhavit již na pátečním tréninku.

5) jakou tipujete návštěvu?

5/Diváků na posvícení chodí hodně.Hlavně, aby bylo hezké počasí,pro diváky dobrá klobása a studené pivo.

6) můžeme počítat s nějakými uzdravenými hráči?

6/Uvidíme, jak na tom zranění hráči v pátek budou.

7) co čekáte od Velvar, které po dvou prohrách nastříleli Semicím 8 branek?

7/Velvary jsou dobré mužstvo,mají ve svém týmu řadu výborných fotbalistů.Musíme k utkání přistoupit s maximální zodpovědností,prosadit se útočným a bojovným výkonem.

8) s jakým výsledkem byste byl spokojen?

8/Samozřejmně s vítězstvím.