1. 6. 2024 (17:00) | ČFL - 29. kolo: TJ Jiskra Domažlice vs. Sokol Hostouň (Domažlice)

PŘEDZÁPASOVÝ STAV A TÝMU OČIMA TRENÉRA VACOVSKÉHO

TÝDEN SE S TÝDNEM SEŠEL A NA ŘADĚ JE ROZHOVOR S JOSEFEM VACOVSKÝM. SHRNUL NÁM VŠE PODSTATNÉ OD ZDRAVOTNÍ STAVU, AŽ PO HRACÍ POVRCH V DOBROVÍZI.

1)    Jak je na tom mužstvo zdravotně?

Zdravotně nic moc. V týdnu onemocněl kapitán mužstva Michal Zachariáš, bere antibiotika, Jendovi Čurdovi opět nakopli nedoléčený kotník ve Vraném, Petr Himl zatím vyklusává-nemocná třísla, Míra Šilhan je na delší dobu vyřazen z důvodu sádry na nártu pravé nohy.

2) Jak vypadá hřiště v Dobrovízi? B-tým si v neděli na jeho kvalitu stěžoval...

Hřiště v Dobrovízi není v ideálním stavu. Je trochu tvrdé a hrbolaté. Věřím, že hoši v Dobrovízi hřiště připraví na utkání do dobrého stavu.

3) Ukázal vám zápas ve Vraném nějaké slabiny?

Zápis ve Vraném by splnil naše očekávání, kdybychom udrželi stav jedna 1:0 v náš prospěch. Obdržet vyrovnávací branku 5 minut před koncem je velká škoda. Zápas to byl vyrovnaný, Vraný hrálo dobře, nakonec bylo to „Derby“ a divákům se muselo líbit.

4) Na jaké činnosti jste se v tréninku zaměřili?

V T.J. se zaměřujeme na herní kombinace v prostoru, na dobrý a účelný pohyb hráčů bez míče a na dobrou defenzivní činnost všech hráčů.

5) Máme za sebou 3 týdny sezóny....Podělíte se o nějakou perličku z kabiny, která proběhla?

V kabině se s Martinem (pozn.:hlavní trenér Martin Čurda) snažíme jak v tréninku, tak při zápase, udržovat dobrou náladu. Oba jsme přesvědčeni o tom, že dobré výsledky mužstva jsou zásluhou hráčů, ve spojitosti s celým realizačním týmem mužstva. Hlavní šprýmaři mužstva jsou hráči: Tomáš Tichý, David Hlava a Ondra Burant. Co vyvádí, vám musí prozdradit sami.

6) Jaký výsledek zápasu Nymburk:Suchdol, byste si přáli?

Výsledek zápasu Nymburk – Suchdol, dle mého názoru zatím nic neřeší. Myslím si, že utkání skončí remízou.

7) Jakou taktiku zvolíte na Jíloviště?

Bude to taková taktika, která by nám měla zajistit 3 body, hrajeme přece „Doma“. Vše záleží hlavně na hráčích, kteří budou na hřišti.

CHTĚLI BYSTE SE TRENÉRŮ NA NĚCO ZEPTAT? NAPIŠTĚ NÁM OTÁZKU PROSTŘEDNICTVÍM DOTAZNÍKU, NEBO FB STRÁNEK. I VY JSTE SOUČÁSTÍ TÝMU!