10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

PŘEDZÁPASOVÝ STAV A TÝMU OČIMA JOSEFA VACOVSKÉHO

Než se přehoupneme do  víkendu, nového kola, přečtěte si, jak vidí stav A týmu, před následujícím utkáním, asistent trenéra Josef Vacovský.

1) Jak se vám líbil výkon týmu v Poříčí?

Výkon v Poříčí byl výborný, škoda že jsme neproměnili v 1.poločase min.3tutové šance, nemusel být ke konci utkání takový nervák.

2) Ovlivňuje nějak tým vědomí, že sídlí na 1. Příčce tabulky?

Mužstvo tuto realitu vnímá, snažíme se tým připravit na každé utkání co nejlépe s tím, že v každém utkání musíme hrát zodpovědně, ukázněně a každý hráč musí plnit své úkoly, zkrátka vystupovat jako stabilizovaný tým, hráče na to v kádru máme.

3) Uzdravují se někteří marodi?

Zatím nám dále bude chybět Adam Hofman, Tomáš Rouček, Filip Hňup,

na lavičce se již objeví Michal Zachariáš. Fanda Motlík, který byl v Poříčí zraněn /zlomený nos/přesto obětavě dohrál, bude snad moci nastoupit.

4) čeká vás Vykáň, tým sestavený ze zkušených exligistů a běhavých mladíků. Jak jste se na to připravovali?

Nijak zvlášť ne, známe jejich sílu a přednosti. V žádném případě to nebude procházka v růžovém sadě. Je potřeba hrát naši hru, být trpělivý, hlavně proměňovat vyložené šance.

5) hraje vám do karet, že se minulé kolo nechal vyloučit bývalý reprezentant David Jarolím. Jak toho využijete?

Samozřejmě David Jarolím, je pro Vykáň jeden z klíčových hráčů. Jistě bude Vykáni hodně chybět, ale s tím nemůžeme kalkulovat, mají další dobré a nebezpečné hráče.

6) S jakým výsledkem byste byl spokojen?

Samozřejmě s vítězstvím, hrajeme doma a chceme všechny přesvědčit o tom, že 1 místo v tabulce není náhoda.