10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

PŘED SOBOTNÍM ZÁPASEM V DOBŘÍŠI NÁS ZAJÍMALO, JAK JE NA TOM A TÝM. TO NÁM PROZRADIL ASISTENT TRENÉRA JOSEF VACOVSKÝ

1) V jaké náladě je mužstvo?

Mužstvo je v pohodě,na T.J.šlape naplno.

2) Proč proti Rejšicím chyběli Hofman a Rouček?

Adam Hofman má svalové zranění, Tomáš Rouček je po operaci slepého střeva.

3) Jak se vypořádáte s absencí Čurdy, který dostal červenou kartu a čeká ho pauza?

Jenda Čurda nám bude chybět hodně, musíme se s tím vyrovnat, máme připravenou variantu, jak to bez něho zvládnout.

4) Jak se připravit na Dobříš, která za dvě kola vstřelila 11 branek a vede tabulku?

Dobříš má velmi dobrý kádr mužstva, disponuje s velmi zkušenými hráči, zvláště jejich útočná fáze je výborná. Dobříš považuji za favorita soutěže.

5) Jaký byste si přál výsledek a jak odhadujete průběh zápasu?

Samozřejmně jedeme vyhrát, nebudeme hrát žádného zaňdoura. Myslím si, že to bude pěkný fotbal a padne dost branek.