17. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 27. kolo: FC Písek vs. Sokol Hostouň (Burketova)

JAKO KAŽDÝ PÁTEK NÁM I DNES TRENÉR A-TÝMU JOSEF VACOVSKÝ POSKYTL POHLED DO ŠATNY A-TÝMU.

1) Gratulujeme k prodloužení vítězné série na hřištích soupeře, jakým byla Sázava soupeřem?

1/Sázava nebyla špatným týmem,divím se,že je v tabulce tak dole.

2) Konečně se vyprázdnila marodka, ukazuje mužstvo teprve teď skutečnou sílu?

2/Marodka se částečně vypráznila,věřím,že hoši odehrají dobrý zápas a konečně doma budeme bodovat naplno.

3) Oproti minulým ročníkům vypomáhá B mužstvu vice hráčů z A týmu. Mladí tak získávají herní praxi. Je to díky zlepšené komunikaci, kterou přinesl trenér Miroslav Vlček ml.?

3/Dohoda s Mirkem Vlčkem ml.je výborná,chceme aby 2-3hráči z kádru Amužstva, nastoupili od začátku utkání a hráli na postech,na kterých s nimi v Amužstvu počítáme.

4) Minule jste si postěžoval, že v šatně chybí humor T.Tichého. Kdo je tedy nyní v šatně nejvíc slyšet? Kdo baví kabinu?

4/Jsou tam další lišáci,jako:M.Zachariáš,M.Šilhán,O.Burant,M.Charvát,z mladších:F.Motlík,D.Novák,J.Hanuščík.Zatím však ani jeden z nich nemá takový úspěch jako T.Tichý.

5) Došlo k zakoupení nejnovějších míčů Adidas. Jsou s nimi hráči spokojení? Létají podle jejich představ?

5/Hráči musí hlavně dobře balon zpracovat a dobře přihrát,samozřejmě když je komu.Míče Adidas jsou dobré,hlavně když budou soupeři v dostatečném počtu padat do sítě.

6) Teď k nedělnímu derby s Vraným. Jak se těšíte na tento specifický zápas?

6/Je to derby, utkání bude jistě zajímavé.Máme Vranému doma co oplácet.

7) Vraný se druhým rokem trápí u dna tabulky. Vyhrajete konečně po 4 nezdarech doma?

7/Máme s hráči uzavřenou sázku při našem vítězství.Věřím,že ji budou hráči  chtít vyhrát.