17. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 27. kolo: FC Písek vs. Sokol Hostouň (Burketova)

ASISTENT TRENÉRA A-TÝMU JOSEF VACOVSKÝ NÁM POSKYTL TRADIČNÍ PŘEDZÁPASOVÝ POHLED DO ŠATNY.

1) Jak se tým vyrovnává se sychravým počasím? Vydrželi všichni zdraví?

1/Sychravé počasí hráčům nevadí,spíše nám dělal starosti vytrvalí déšť,vzhledem k promáčenému hřišti.

2) Vraťme se k minulému týdnu, ani napočtvrté jste doma nezvítězili. Jak si to

vysvětlujete?

2/Naše zápasy doma nehrajeme dobře.Soupeř na nás vyrukuje s obranou taktikou,osobně pohlídá naše klíčové hráče a my si s tím nedovedeme poradit.Naše střelecká produktivita je velice slabá.Snažíme se hráčům vysvětlit,že už to musí doma vyjít,ale stejně je doma naše hra velmi kostrbatá.

3) Myslíte, že mužstvu škodí dlouhodobé absence zkušených hráčů? Tichý a Hlava ještě na podzim nehráli, Šilhán a Zachariáš chybí vinou zranění nehrají take poměrně často..

3/Samozřejně,že nám tito zkušení hráčů velmi chybí,zrovna tak zranění někteří další zranění, kteří nemohou nastoupit.

4) Když porovnáte současný tým s tím jarním, jak se změnila atmosféra v šatně?

4/Atmosféra v šatně je dobrá.Mně nejvíce v kabině chybí Tomáš Tichý,výborný fotbalista,výborný kamarád a stálý smíšek.Chybí nám jeho srandovní historky.Měl by se vrátit,mužstvu by to velice prospělo.

5) Co očekáváte od zápasu na hřišti posledního týmu Sázavy?

5/Nebude to jednoduché,nesmíme soupeře podcenit a musíme hrát disciplinovaně a naplno.

6) S jakým výsledkem byste byl spokojen?

6/Samozřejmně s výhrou.Mužstvu věřím,že udělá vše pro dobrý výsledek a to je-Výhra.