10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

PŘEDZÁPASOVÝ POHLED ASISTENTA TRENÉRA VACOVSKÉHO

JAKO JIŽ TRADIČNĚ JSME SE PTALI ASISTENTA TRENÉRA A-TÝMU, JAK VIDÍ STAV SVÉHO MUŽSTVA PŘED VÍKENDOVÝM ZÁPASEM. A PROTOŽE SE TOHO MNOHO NAPSALO O POTYČCE V ZÁPASE PROTI TUCHLOVICÍM, POŽÁDALI JSME TRENÉRA ČURDU O JEHO POHLED NA UDÁLOST.

J.VACOVSKÝ

1) Jak mužstvo psychicky zvládlo těžkou přípravu?

Hráči letní přípravu zvládli dobře, trochu jsme se potýkali u některých hráčů se zraněním, také jsme si museli zvyknout na velké teplo, ale celkově lze říci, že letní příprava se vydařila. Přípravné zápasy jsme záměrně odehráli s mužstvy vyšších soutěží.

2) Obdivuhodná je vysoká účast na trénincích. Jaký je recept pro takovou tréninkovou morálku?

V letním období nastal v kádru mužstva pohyb hráčů, přišli nové tváře/mladí perspektivní hráči/. Někteří hráč se bohužel ze zdravotních příčin zatím do přípravy nezařadili. Tréninky jsou pestré, zajímavé, hráči se na T.J.těší.

3) Jaká vládne v mužstvu atmosféra?

V mužstvu je, dle mého názoru, atmosféra dobrá, po konci sezony jsme si určité negativní věci vyříkali v kruhu kabiny. Jsou dána pravidla, panuje soutěživost, byl určen nový pokladník mužstva-Jenda Čurda, který převzal kasu od Tomáše Tichého, který je momentálně na rehabilitaci.

4) Jak zapadli noví mladí hráči? Osvěžili mužstvo?

Určitě, jsou šikovní,bude záležet jenom na nich, jak na sobě budou fotbalově pracovat. Jejich příchodem proběhlo v mužstvu zdravé okysličení.

5) Jaký výsledek tipujete v neděli proti Rejšicím?

Pevně věřím, že vyhrajeme. Nebude to, ale jednoduché.  Mužstvo Rejšic je dobré, zvláště jejich útočná fáze je velmi dobrá. Vyhrajeme 3:0.

M. ČURDA O POTYČCE S TRENÉREM TUCHLOVIC

Nemíním se tady rozepisovat, co bylo, co kdo řekl apod. Je potřeba říci, že to byla SLOVNÍ potyčka a nikoli nějaká strkanice. Každá z obou stran určité věci viděla svýma očima jinak, a proto nechci dávat jenom svůj pohled.

O neshodě psal Kladenský deník, jehož článek jsme Vám na stránky nahráli zde: