17. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 27. kolo: FC Písek vs. Sokol Hostouň (Burketova)

ASISTENT TRENÉRA A-TÝMU JOSEF VACOVSKÝ NÁM OPĚT POSKYTL SVŮJ POHLED DO ŠATNY TÝMU PŘED ZÁPASEM V JÍLOVIŠTI.

1) minulý týden jste zvládli náročné utkání v Semicích. Bylo to důležité pro psychiku hráčů?

Utkání bylo velice náročné,hlavně na psychiku nás všech. Semice hráli velice tvrdě,někdy až na hranici únosnosti,naše hráče to hodně bolelo.Mužstvo ukázalo svoji morální sílu a zaslouženě vyhrálo.

2) první poločas jste začínali s některými hráči na neobvyklých postech, např. Hanuščík hrál ve středu zálohy. Jaké změny se povedly a jaké ne? A v čem spočívaly poločasové změny, kdy jste se rozhodli otevřít hru?

Vzhledem k tomu,že nám stále chybí řada zraněných hráčů,museli jsme hledat nejvhodnější složení mužstva.Nemohl nastoupit náš dirigent a tvůrce hry Jenda Čurda,což bylo pro nás velké oslabení,ale ostatní hráči se snažili odehrát zápas co nejlépe. V poločase musel odstoupit zraněný Míra Šilhán, což bylo pro nás další oslabení.

3) Uzdravil se někdo z marodů?

Uvidíme na pátečním tréninku jak na tom zranění hráči budou.

4) Proti Jílovišti jste minulou sezónu oba zápasy prohráli, hlavně podzimní zápas na miniaturním hřišti soupeře byl pro všechny šokem...Co udělat, abychom neoblíbeného soka konečně porazili?

Pevně věřím, že přetrhneme vítěznou vlnu Jíloviště a odehrajeme zápas v co nejlepší pohodě. Připravujeme se na soupeře a víme o jeho přednostech a slabinách. Musíme se také vyrovnat s malým hřištěm soupeře. Věřím, že se nám to povede

5) Co by na ně mohlo platit?

Hlavně musíme eliminovat jejich tvůrce hry a jejich dobrou útočnou hru. Na naším polovině hřiště musíme soupeře těsně bránit a při standardních situacích nesmíme dát soupeři prostor.

6) Tipnete si výsledek?

Již tipovat nebudu, jelikož se mi tipování nedaří. Přesto věřím, že neodjedeme z jíloviště zklamaní.