4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

Předzápasové interview - FC Nový Bor

Mužstvo tento týden absolvovalo podle plánu 3 tréninkové jednotky na perfektně připraveném hřišti v Hostouni .Před úterním tréninkem proběhlo v Hostouni ještě focení na propagační materiály . Potěšitelné je, že kromě ,po operaci se zotavujícího Michala Zachariáše se nám postupně vyprazdňuje marodka  a hráči zraněni z předchozího období se již zapojují do tréninku . Jedná se  o Tomáše Tichého , Ondru Buranta a Dana Nováka . Postavení v tabulce a zejména kvalitní výkon v posledním zápase s SS Ostrá se odráží na zodpovědném přístupu všech hráčů jak co se týče tréninkové docházky , tak samotném nasazení v tréninku .

V sobotu nás čeká letitý účastník této soutěže - FC Nový Bor . Vůbec se nebude jednat o lehký zápas , i když postavení v tabulce z nás dělá favorita zápasu . Domácí mají velmi kvalitní tým , který se opírá o zkušeného T.Janů a na hrotu operujícího P.Stromeckého . Věřím , že k zápasu přistoupíme s maximální zodpovědností a body z Boru odvezeme do Hostouně .