Představení posily: Radek Dosoudil

Radek Dosoudil

S fotbalem začínal v Mladé Boleslavi, odkud v roce 1998 odešel do pražské Sparty. Starty v první lize nasbíral v Mladé Boleslavi, Jablonci, Slavii Praha a Příbrami. Na kontě má i 50 startů v mládežnických reprezentačních výběrech. Vyzkoušel si i zahraniční angažmá v Turecku (Denizlispor), Gruzii (FC Dinamo Tbilisi) a na Slovensku (Slovan Bratislava, Artmedia Petržalka). V podzimní části sezóny působil v mužstvu FK Zbuzany, kde nasbíral 11 startů.

Rok narození:

1983

Post:

obránce

Číslo dresu:

Přestup z klubu:

FK Zbuzany 1953

Předchozí kluby:

1. FK Příbram, FC Slavoj Vyšehrad, FC Dinamo Tbilisi, FK Mladá Boleslav, Slovan Bratislava, Artmedia Petržalka, SK Slavia Praha, FK Jablonec 97, Denizlispor, AC Sparta Praha ad.