29. 3. 2024 (15:00) | ČFL - 20. kolo: Sokol Hostouň vs. Povltavská FA (Hostouň)

Představení posily: Pavel Soukup

Pavel Soukup

Pavel Soukup (24) je odchovancem klubu ze sousední obce Dobrovíz. V deseti letech přestoupil do kladenského SK, kde prošel mládežnickými kategoriemi až do dorostu. V září 2013 odešel do prvoligového klubu z Jihlavy. Zde nejprve sbíral zkušenosti v Juniorské lize. Kalendářní rok 2016 strávil převážně na hostování v Třebíči, kde si okusil dospělý fotbal v Moravskoslezské fotbalové lize.

Po návratu z hostování do Jihlavy se v prvním týmu neprosadil a zkraje roku 2018 odešel do pražské Viktorky. V první "půlsezóně" odchytal na Žižkově v Národní lize 6 zápasů. Dalších 11 startů přidal v sezóně 2018/19. Za zmínku stojí především závěr ročníku, kdy se stal důležitým článkem mužstva v cestě za záchranou ve druhé lize. V aktuální sezóně se však nedokázal prosadit přes exligového Milana Švengera a starty sbíral "pouze" v poháru Mol Cup a v žižkovské rezervě.

Rok narození:

Post:

brankář

Číslo dresu:

Přestup z klubu:

FK Viktoria Žižkov (hostování do 30. 6. 2020)

Předchozí kluby:

TJ Sokol Dobrovíz, SK Kladno, FC Vysočina Jihlava, Horácký fotbalový klub Třebíč