29. 3. 2024 (15:00) | ČFL - 20. kolo: Sokol Hostouň vs. Povltavská FA (Hostouň)

Představení posily: Ondřej Brejcha

Ondřej Brejcha

Ondřej Brejcha začínal s fotbalem ve Slavii Praha. Následně pokračoval v mládežnických mužstvech pražské Dukly až po výběr U21 (Juniorská liga). Za první tým z Julisky odehrál dva zápasy v poháru Mol Cup a několikrát byl nominován k zápasu v nejvyšší soutěži. Další zkušenosti se seniorským fotbalem sbíral v Národní lize v dresu Vlašimi (2014/15 a 2015/16). Po krátké anabázi v Čáslavi si zahrál zápasy i v třetiligovém Benešově.

Do Slavoje Vyšehrad přestoupil v létě 2018 a hned v premiérové sezóně byl nedílnou součástí mužstva, které zakončilo ročník vítězstvím v ČFL a postupem do druhé nejvyšší soutěže. V aktuálním ročníku Národní ligy zasáhl pouze do 5 utkání. Na podzim nasbíral i 11 startů v Pražském přeboru za B mužstvo Vyšehradu, ve kterých vstřelil 2 branky.

Rok narození:

Post:

záložník

Číslo dresu:

Přestup z klubu:

FC Slavoj Vyšehrad (hostování do 30. 6. 2020)

Předchozí kluby:

SK Benešov, FC Sellier & Bellot Vlašim, FK Dukla Praha, SK Slavia Praha