29. 3. 2024 (15:00) | ČFL - 20. kolo: Sokol Hostouň vs. Povltavská FA (Hostouň)

Představení posily: Kamil Kulhavý

Kamil Kulhavý

Kamil Kulhavý (22) se vrací do Hostouně po ročním působení v Rakousku, kde si vyzkoušel angažmá v třetiligových regionálních klubech SK Bischofshofen a Wiener Neustadt.

S fotbalem začínal v klubu SK Pyšely. Ve fotbalovém rozvoji pokračoval v mládežnických mužstvech SK Slavia Praha a SK Benešov. A právě v třetiligovém Benešově získal první zkušenost s dospělým fotbalem. V roce 2017 přestoupil do pražského Vyšehradu. Po půl roce odešel do Hostouně, kde se hned, i přes svůj nízký věk, stal stabilním článkem základní sestavy. V postupové divizní sezoně 2018/19 nasbíral ze všech hráčů Sokola nejvíce minut a vstřelil 10 branek.

Rok narození:

Post:

záložník

Číslo dresu:

?

Přestup z klubu:

SK Bischofshofen (Rakousko)

Předchozí kluby:

SK Bischofshofen, Wiener Neustadt, Sokol Hostouň, FC Slavoj Vyšehrad, SK Benešov, SK Slavia Praha, SK Pyšely