29. 3. 2024 (15:00) | ČFL - 20. kolo: Sokol Hostouň vs. Povltavská FA (Hostouň)

Představení posily: Filip Maksić

Filip Maksić

Foto: Kurír.rs

Rodák z Nového Sadu Filip Maksić (20), povoláním stoper, přichází do Hostouně z Viktorie Žižkov, kam byl zapůjčen před letošní sezónou z pražské Sparty. Do Sparty přišel z dorostu Crvené zvezdy Bělehrad v srpnu 2017. V sezóně 2017/18 působil převážně v dorostu pražského celku. V závěru sezóny si ho vytáhnul do juniorky Sparty Michal Horňák, za kterou nastoupil do 6 zápasů. Juniorskou ligu v rudém dresu zahájil i v sezóně 2018/19. V zimním přestupním období odešel sbírat zkušenosti s dospělým fotbalem do druholigového Znojma, kde nastoupil do 11 duelů. Po půlroční působení v jihomoravském celku byl Spartou propůjčen opět do Národní ligy, tentokrát do Viktorie Žižkov. V dresu Viktorky na podzim aktuálního ročníku zasáhl do 4 utkání.

Rok narození:

Země:

Srbsko

Post:

obránce

Číslo dresu:

?

Přestup z klubu:

AC Sparta Praha (hostování do 30. 6. 2020)

Předchozí kluby:

AC Sparta Praha, FK Viktoria Žižkov, 1.SC Znojmo, CZ Bělehrad