17. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 27. kolo: FC Písek vs. Sokol Hostouň (Burketova)

JAK HLAVNÍ TRENÉR MARTIN ČURDA ZPĚTNĚ HODNOTÍ PORÁŽKU S NERATOVICEMI? A S ČÍM JEDOU DO CHOMUTOVA? TO SE DOZVÍTE NÍŽE.

1) Vraťme se k poslední neděli a prohře s Neratovicemi, věřil jste o poločas (2:0) ve vítězství?

Já věřím pořád ve vítězství. První poločas jsme odehráli velmi dobře. Jediné, co jsem jim vyčetl, bylo větší množství neproměněných příležitostí.

2) Co se vám honilo hlavou během druhé půle plné zmaru?

Bohužel narážíme během podzimu na velké množství individuálně špatných řešení některých momentů. A se soupeřem, který v neděli přijel do Hostouně, se to setsakramentsky vymstí.

3) Myslíte, že hráči soupeře ve druhé části soupeře podcenili?

Soupeře nepodcenili, spíše bych to viděl na polevení v samotné koncentraci.

4) Vyčítal jste stoperu Burantovi zbytečné vyloučení na konci zápasu?

Pokavaď je vyloučení zbytečné, tak to vyčtu každému hráči. Takže Ondra nebyl vyjímkou.

5) Jak nahradíte jeho nepřítomnost v Chomutově?

Poradíme si z vlastních zdrojů. Stoperskou dvojici budou tvořit Motlík, Boruta.

6) S jakou pojedete taktikou?

Já doufám, že vítěznou. Soustředit se pozorně na obranu, uhlídat kanonýra Bočka a pokusit se vstřelit branku.

7) Uzpůsobili jste zápasu týdenní program? Hrajete v Chomutově již v sobotu v 10:15

Na úrovni, kdy hráči chodí přes týden do zaměstnání, to až tak nejde.

8) Je něco, co byste chtěl vzkázat veřejnosti?

Ať jsou trpěliví. Hráči fotbal hrát umějí a současná situace jim není jedno. A jestli si někdo myslí, že hráči po celotýdenní dřině jak v práci, tak na tréninku jdou na zápas, kde jim je jedno, jak to dopadne, tak se šeredně mýlí.