4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

MARTIN ČURDA: NA LIBIŠ JSME DOBŘE PŘIPRAVENI

Ode dneška vás budeme zásobovat rozhovory s hlavním trenérem A týmu před každý zápasem, věříme, že se díky nim budete ještě více těšit na nadcházející zápas. Tentokrát jsme si povídali o posilách, kvalitě soutěže nebo podpoře fanclubu.

1) Získali jste 5 bodů ze 2 zápasů. Vládne tedy spokojenost?

Spokojenější bych byl, kdybychom měli bodů 6. Ale buďme pokorní, i 5 bodů není špatných.

2) Jak odpovídá divizní realita vaším představám?

Jedná se o velmi těžkou soutěž, kterou se Hostouň  učí hrát a pohybovat se v těchto vodách.

3) Po 1. poločase s Mostem jste již měli další 3 poločasy nad soupeři převahu. Bude to v divizi častý jev nebo přistoupíte i k defenzivní taktice

Budeme se snažit vždy hrát na vítězství. Ale na co opravdu bude náš výkon stačit, to ukáže až samotný zápas.

4) Jak hodnotíte výkony posil?

Zatím je to takové syrové. Myslím, že nově se tvořící tým prochází seznamovacím obdobím, kde dochází ke stabilizaci kádru a tam si každý hráč buduje svoji pozici. Ale je vidět, že každý z nově příchozích hráčů má svoji kvalitu a pro divizní soutěž to jsou kvalitní hráči .

5) Čeká vás posvícenské utkání, které je vždy specifické. Připravovali jste se na něj speciálně?

Já to nemůžu až tak hodnotit, moc jsem těchto utkání nezažil. Ani na hráčích nevidím nějakou nervozitu. Máme nějaký svůj režim mezi jednotlivými zápasy a ten chceme držet. Takže příprava probíhala standartním způsobem a věřím, že jsme dobře připraveni.

6) Co můžeme čekat od Libiše?

Dobře vedené mužstvo, s dobrou organizací hry. Očekávám ze strany hostů spíše defenzivnější rozestavení a hru ze zajištěné obrany s rychlými kontry.

7) V týdnu několik hráčů netrénovalo z důvodu menších zranění. Kdo bude chybět?

Nejde o něco vážnějšího a dlouhodobějšího. Kromě rekonvalescentů J.Šilhána a R.Letka můžou všichni ostatní zasáhnout do zápasu.

8) Minulé kolo byl prvně slyšet hostouňský fanclub. Vnímáte jejich podporu?

Jsme velmi rádi za jejich podporu a budeme se maximálně snažit, abychom jim jejich snahu a úsilí vrátili kvalitními výkony.