10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

poslední rozloučení s panem miroslavem vlčkem st.

Vážení přátelé,

plni zármutku a s lítostí v našich fotbalových srdcích oznamujeme, že v sobotu 6.2.2016 v ranních hodinách, nás navždy opustil ve věku nedožitých 85 let, úspěšný trenér, fotbalový nadšenec a dlouholetý předseda klubu, ale předně výrazná osobnost Tělovýchovné jednoty Sokol Hostouň pan Miroslav Vlček st.

Velká část jeho fotbalové kariéry byla spojena s naším klubem, kdy v pozici hlavního trenéra přivedl v sedmdesátých letech výjimečnou generaci hostouňských fotbalistů až do krajských fotbalových soutěží, ve kterých pak společně strávili dlouhých 24 let. Do historie klubu se nesmazatelně zapsal jako jeho úspěšný a náročný předseda, který tuto funkci s plným nasazením a zaujetím vykonával dlouhých 42 let.

Svůj život nerozlučně spojil až do konce svých dní se Sokolem Hostouň, který se stal jeho láskou a náplní mimopracovního života a do kterého se pouštěl s plným nasazením. Z našich řad odešel člověk, který společně s dalšími místními obětavými funkcionáři položil pevné novodobé základy našeho klubu a po celou dobu svého života byl jeho výraznou tváří a lodivodem, člověk, jež měl Sokol hluboce ve svém srdci.

Poslední rozloučení se zesnulým proběhne v pátek 12.2.2016 od 13.00 hodin na místním hřbitově v Hostouni.

Děkujeme.

S úctou budeme vzpomínat. Čest jeho památce.

Výbor Sokola Hostouň