4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

Pohárové okénko II. + shrnutí od KD

Vítězstvím nad celkem FK Tochovice jsme se dostali mezi poslední 4 týmy letošního AGRO poháru . Sympatické domácí mužstvo s námi drželo krok pouze v určitých pasážích zápasu . Spíše z ojedinělých brejků či dlouhých nákopů se tochovičtí fotbalisté dostávali před naše pokutové území .

Naše hra měla slušné parametry , dali jsme 5 branek a to ještě spoustu šancí nepromněnili .

Poděkování patří všem  hráčům za skvělý přístup . Velmi mi potěšilo , že i někteří zranění hráči váží takovou cestu a jedou se podívat . Rovněž tak doplnění mužstva 2 hráči z B týmu mělo svoji váhu .

SHRNUTÍ KLADENSKÉHO DENÍKU:

Střední Čechy – Fotbalisté B-třídního Sedlece-Prčice si ve čtvrtfinále krajského poháru jako jediný tým vyšlápli na soupeře z vyšší třídy. Na domácím hřišti porazili A-třídní Radim a v boji o finále vyzvou Ostrou. Lídr nejvyšší krajské soutěže porazil stejně jako v jarním mistráku (na snímku) Mnichovo Hradiště o dvě branky, i když tentokrát musel otáčet. V Tochovicích krátce prohrávala i Hostouň, ale také druhý nejlepší tým přeboru poté potvrdil roli favorita. Semifinalovým soupeřem jí bude SK Rakovník, který v Brandýse smazal dvoubrankovou ztrátu a postoupil na penalty. AGRO CS – Pohár SKFS – čtvrtfinále: Tochovice – Hostouň 2:5 (1:3, 5. Brychta, 90. Jezbera – 14., 36. a 90. Šilhan, 22. Slanina, 53. Motlík), Brandýs n. L. – SK Rakovník 2:2, pen. 1:3 (1:0, 22. a 55. Baloun – 56. Bystřický, 84. Červený), Mn. Hradiště – Ostrá 1:3 (1:0, 23. Jíra – 53. Sirový, 85. Birkuš, 90. Nedorost), Sedlec-Prčice – Radim 2:0 (1:0, 37. Milan Nousek, 64. Raček). (lk)