4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

Pohárové okénko

V dalším kole poháru jsme zajížděli v roli favorita k soupeři do Cerhovic . V zápase dostali od začátku příležitost hráči , kteří toho v poslední době moc neodehráli . Své úlohy se zhostili velmi dobře a po dobrém výkonu , společně s dalšími hráči , kteří se bud od začátku , nebo v průběhu zápasu dostali na hřiště , se velkou měrou zasloužili o postup do dalšího kola . Měli jsme výborný vstup do zápasu , kdy v 6 minutě zápasu jsme vstřelili svoji druhou branku . Poté jsme hru kontrolovali , vytvořili si několik brankových příležitostí , ale bohužel bez brankového efektu .Branku se nám podařilo vstřelit až v závěru zápasu , kdy jsme proměnili  pokutový kop . Tuto šanci měl poté i náš soupeř , ale přízemní střelu zastavila konstrukce branky a od ní se míč odrazil do pole .  Soupeře jsme za celý zápas nepustili do žádné vyložené šance . Přesto oceňuji jeho výkon , kdy se domácí hráči snažili  za jakéhokoli stavu hrát kombinační hru bez sebemenších náznaků nesportovní hry .