Omluva za technické potíže v občerstvení

Před včerejším utkání s Motorletem došlo k technickým potížím, které zapříčinily omezení provozu výčepu. I přes veškerou snahu o nápravu, nebylo v neděli podvečer v silách provozovatelů technickou závadu odstranit. Přinášíme Vám jejich vyjádření a omluvu.

Dobrý den,

rádi bychom se omluvili za včerejší technické problémy při zápasu Hostouň – Motorlet. Bohužel se nám pár minutek před zápasem rozbilo chlazení u piva a kvalita piva tím byla nedostačující. Tímto příspěvkem bychom se rádi všem příznivcům fotbalu omluvili. Již pracujeme na nápravě, aby vše bylo již v pořádku na další domácí zápasy A – týmu, B – týmu, ale i mládeže. Rádi bychom Vám nabídli od soboty 21. 8. do neděle 29. 8. kompenzaci v podobě slevy na pivo, a to velké pivo (0,5l) za 22, - Kč a malé pivo (0,3l) za 15,- Kč.

Děkujeme za pochopení a budeme se na Vás fanoušky těšit na dalších domácích zápasech.

S pozdravem tým Občerstvení na Hřišti v Hostouni.