10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

Okénko trenéra za 16. a 18. kolo

HOSTOUŇ - TUCHLOVICE

16.kolo. - Jsem velmi ràd , že jsme v mistnim derby potvrdili roli favorita a do tabulky si připsali dalsi 3 body .Vzhledem k nabitému programu jsme dali přednost před nátlakovou hrou spiše postupnému útoku a spoléhali jsme na standartní situace . Zàpas jsme rozhodli již v prvnim poločase a i když jsme na začátku druhého poločasu obdrželi branku ,tak jsme zàpas nedopustili žàdné drama. Hràče chválim za předvedenou hru a jsem ràd , źe ukázali svoji kvalitu.

HOSTOUŇ - DOBŘÍŠ
18.kolo. . - V tomto zàpase hráči skvěle zvládli stanovenou taktiku a soupeři , který má velmi dobré mužstvo , toho moc nedovolili . Slabśí chvilku jsme si vybrali po obdržené brance , kdy jsme soupeři přenechali iniciativu ve středu hřiště a na 15 minut vypadli z tempa . Pojistku k vítězství jsme sice dali až v zàvěru zàpasu , ale hostujici celek jsme do žádné šance nepustili . Kluci skvěle zvládli domácí jarní premieru a dobrým výkonem pozvali věrné přiznivce na dalši zápasy .Velká pochvala patři i 3 rozhodčím za svoje rozhodovàní.