17. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 27. kolo: FC Písek vs. Sokol Hostouň (Burketova)

POPIS ZÁPASU A-TÝMU V JÍLOVIŠTI

TRENÉR ČURDA HODNOTÍ UPLYNULÝ ZÁPAS.

Do utkání jsme proti soupeři , který nám v minulé sezoně vstřelil 8 branek a my s ním nezískali ani jeden bod, vstoupili velmi aktivně a zvláště na soupeřově polovině jsme si počínali velmi odvážně . Měli jsme náznaky několika šancí , vstřelili 2 pěkné branky a za celý první poločas soupeře drželi v dostatečné vzdálenosti od naší branky . Kromě některých nebezpečných autových vhazování domácího týmu , které vzhledem k rozměrům hřiště ,jsou nebezpečná již několik metrů za polovinou hřiště , jsme si v obranné činnosti počínali bezchybně . Ve druhém poločase domácí přidali na důrazu , zlepšili pohyb a hráli trochu vabank . Jejich snaha vyústila ke vstřelení kontaktní branky a v tu dobu jsme hráli velmi pasivně . Ale ani domácí si nebyli schopni vytvořit nějaký soustavný tlak . V momentě kdy jsme z jedné brejkové situace soupeři opět odskočili na 2 branky tlak domácích značně polevil . Až v samotném závěru jsme domácím z jednoho autového vhazování dovolili snížit na rozdíl jediné branky , Ale konec jsme si pohlídali a utkání dotáhli do vítězného konce .

Za první poločas mužstvo chválím , ale ve druhém poločase jsme se zbytečně nechali zatlačit do našeho pokutového území .