17. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 27. kolo: FC Písek vs. Sokol Hostouň (Burketova)

Okénko trenéra (7.kolo)

Dnes jsme nastoupili do zápasu ne v úplně optimální sestavě a též i někteří hráči i na nezvyklých postech. A na výkonu týmu se to zpočátku projevilo. S velmi tvrdou hrou soupeře jsme si nedokázali poradit a za celý první poločas jsem si vytvořili pouze jednu brankovou příležitost. Nebyli jsme moc nebezpeční před brankou soupeře a ani hra v poli nepřinášela žádný efekt. Po poločasové přestávce a přeskupení některých hráčů se hra zlepšila. Zejména svým pohybem a vysokým napadáním jsme domácí hráče nutili k chybám a z toho pramenili jak šance ze hry tak narostl i počet zahrávaných  standartních situací . Bylo jen otázkou času , kdy skóre otočíme v náš prospěch . Je potřeba podotknout , že i soupeř při naší otevřené hře měl několik nebezpečných situací v našem pokutovém území , ale ve druhém poločase je Martin Charvát bezchybně vyřešil . A tak se závěrečným hvizdem propukla v našem táboře radost .

Velký dík patří našim věrným fanouškům a v neposlední řadě i trojici rozhodčích, kteří utkání řídili fantasticky.