10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

Okénko trenéra (6.kolo)

Než se přesuneme do tohoto týdne vratmě se malý okamžik k tomu minulému. Jako první je na řadě hodnocení trenéra A týmy Martina Čurdy.

Do utkání jsme vstoupili z první pozice v tabulce a vítězstvím jsme si tuto pozici chtěli upevnit . Bohužel se nám zápas nepovedl . Nevycházela nám přípravná fáze , kde jsme hráli příliš zdlouhavě a těžkopádně . Proti silnému větru jsme si za celý první poločas nevytvořili žádnou brankovou příležitost . Branku jsme ohrozili jenom z trestného kopu , ale míč o několik málo centimetrů skončil vedle tyče . Ve druhém poločase jsme sice měli uzemní převahu , vytvořili si  některé šance , ale žádnou z nich nedokázali proměnit v branku . Soupeř hrál velmi chytře a dnes působil fotbalovějším dojmem . Vyhrál zaslouženě .