10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

JAKO KAŽDÝ TÝDEN NÁM HLAVNÍ TRENÉR A TÝMU ZHODNOTIL ODEHRANÝ ZÁPAS, TENTOKRÁT PROTI VELVARŮM.

před velmi pěknou návštěvou obě dvě mužstva předvedla na krajský přebor velmi kvalitní výkon. Hosté, kteří mají ve svém středu mnoho zkušených hráčů působili jistěji na míči a velkou měrou přispěli k vysoké kvalitě utkání. My jsme nehráli špatně, ale dlouho jsme se nemohli dostat ke kombinačním akcím. Obě dvě mužstva střídala pasáže, kdy byla o něco lepší než protivník a v nich si vytvářela brankové příležitosti.

Myslím, že remÍza je spravedlivá a my si jako penaltový vítěz odnášíme bonusový bod.

Moc děkujeme všem fanouškům za účast a těšíme se, že nás přijedou podpořit o nadcházejícím víkendu do Poříčí .