4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

OKÉNKO TRENÉRA - 4. KOLO

VE 4. KOLE A TÝM POPRVÉ ZAŽIL V DIVIZI HOŘKOST PORÁŽKY, ALE JEN PO PENALTÁCH. PRŮBĚH ZÁPASU NÁM SHRNUL ASISTENT TRENÉRA MIROSLAV SUPÁČEK.

Přivítali jsme na našem hřišti tradičního účastníka divize a na jeho výkonu byla ta zkušenost vidět. Bývalý ligista Janů zkušeně organizoval hru a my jsme měli problém si vytvářet šance. V 63.min. soupeř využil našeho drobného zaváhání a šel na 0:1, to byla velká komplikace, naštěstí jsme vysunutím Motlíka na hrot dokázali v 88.min zápas zremizovat, škoda,že jsme lépe nenaložili s pokutovými kopy. Tak bereme pouze bod.

Chtěl bych touto cestou pozvat příznivce na sobotní derby zápas na SK Kladno ,kde se pokusíme napravit reputaci a bodovat!!!!!

Sestava:

Petrovič – Vlasatý, Motlík, Burant, Boruta – Čurda, Marek, Novák – Tvrzník (90. Hanuščík), Zachariáš (66. Trnka), Zeman (80. Veverka)