4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

Okénko trenéra 3.kolo

Od nové sezóny přichází změna v hodnocení zápasů. Nově bude zápasy A týmu v okénku hodnotit asistent trenéra Miroslav Supáček. Těšíme se na jeho trefné komentáře!

Na posvícení, jsme v brazilských podmínkách před velmi dobrou návštěvou hostili Sokol Libiš. Tradiční účastník divize i přes odchod několika hráčů do Nymburka je stále kvalitní. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a svojí herní převahu jsme zúročili ve 24. minutě gólem agilního kanonýra Zachariáše. I ve druhém pol. jsme měli míč častěji na kopačkách a druhý, pojišťovací gól vysel ve vzduchu, uklidnění se v 59. minutě ujal Denis Novák. V 76. minutě přišla paráda Buranta, který bombou do horního rohu branky uzavřel skóre. Vítězství bylo zasloužené, ale musíme být pokorní a postupovat zápas od zápasu, myslím, že těžší soupeři ještě přijdou a my jsme rádi za každý dosažený bod. Děkujeme divákům za podporu a těšíme se na neděli, kdy přivítáme Nový Bor.