10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

Okénko trenéra (3. kolo)

Hlavní trenér Martin Čurda kratkým komentářem hodnotí sobotní zápas proti Dobříši

V sobotním zápase jsme podali velmi bojovný a zejména kolektivní výkon. Již do dějiště utkání jsme odjížděli bez několika stabilních hráčů našeho týmu, a aby toho nebylo málo, tak těsně před začátkem zápasu jsme přišli ještě o Michala Zachariáše. Ale hráči od první minuty hráli velmi aktivně a je jen škoda, že jsme neproměnili vice brankových příležitostí.

Ve druhém poločase jsme velmi dobře bránili a domácí nepustili do žádné vyložené šance.

A v samotném závěru utkání se nám podařilo vstřelit ještě jednu branku. Jsme velmi rádi, že jsme utkání dotáhli do vítězného konce a tím alespoň částečně poděkovali všem našim fanouškům, kteří vážili za námi cestu. MOC DĚKUJEME ZA PODPORU.