1. 6. 2024 (17:00) | ČFL - 29. kolo: TJ Jiskra Domažlice vs. Sokol Hostouň (Domažlice)

KOMENTÁŘ HLAVNÍHO TRENÉRA ČURDY K NEDĚLNÍMU ZÁPASU

Máme za sebou další z nepovedených domácích představení . Nedokázali jsme si poradit z přechodovou fází soupeře a ani ve vlastním pokutovém území jsme si nepočínali jistě . V útočné fázi jsme v tomto zápase nebyli až tak nebezpeční a po celý zápas jsme si nedokázali vytvořit souvislý tlak . V některých momentech jsme byli i částečně nebezpeční , ale když už jsme překonali brankáře hostů , tak jsme cílili do tyče či břevna . V tomto zápase se plně ukázalo , že bez bojovnosti a nasazení se nedá hrát žádný zápas . Neboť , kdyby jsme alespoň z 50 % na hřišti bojovali tak jako v předešlém zápase v Ostré , tak by to nemusel být takový debakl . Ve hře je ještě 6 bodů a já věřím , že o ně ještě zabojujeme .