4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

Okénko trenéra 23.kolo

V dalším domácím zápase jsme opět narazili na soupeře , který nemá ještě krajskou příslušnost pro další ročník a pohybuje se v pásmu sestupu .

Hosté přijeli bez svého nejlepšího střelce Bassema , ale s již uzdraveným špílmachrem Kočím a touhou získat na našem hřišti nějaký ten bodík. My jsme znali výsledky jak Velvar , tak Ostré ze sobotních zápasů a vzhledem k udržení se čela tabulky jsme potřebovali vyhrát za 3 body . Jsem rád , že se nám to povedlo . I když se výsledek nerodil lehce , přeci jenom si myslím, že vítězství je zcela zasloužené . hráli jsme obětavě , soustředěně s velkou chutí a nasazením .

Teď nás čeká ve středu pohár v Tochovicích a pak se již začneme připravovat na Rakovník .