10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

Okénko trenéra 20.kolo

KOMENTÁŘ HLAVNÍHO TRENÉRA A TÝMU K UPLYNULÉMU ZÁPASU

Do Hostouně zavítal tým z popředí tabulky , který na jaře pouze 1x inkasoval . V zápase velmi dobré úrovně jsme dokázali zapomenout na 1.jarní porážku od týmu z Velvar . Hráli jsme koncentrovaně , vytvářeli si šance , jenom jejich proměňování potřebujeme zefektivnit . Soupeř se představil ve velmi dobrém světle . Hrál běhavý , organizovaný fotbal a velkou měrou přispěl k vysoké kvalitě zápasu .

V naší brance si zápasovou premiéru odbyl Bogdan Petrovič . Počínal si jistě a několikrát mužstvo skvělými zákroky podržel . Patří mu za to dík , rovněž tak trenérovi brankařů - Tomáši Bystřickému , který odvádí skvělou práci jako trenér brankařů .

Mužstvo chválím za předvedený výkon a  chuť pracovat po celou dobu zápasu . K zdárnému průběhu přispěla rovněž svým výkonem i trojice rozhodčích.