10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

PRVNÍ DOMÁCÍ ZÁPAS MÁ A-TÝM ZA SEBOU, BYL ZNAČNĚ OVLIVNĚN VYTRVALÝM DEŠTĚM, V NĚMŽ MUŽSTVO NEMOHLO UPLATNIT SVÉ KOMBINAČNÍ SCHOPNOSTI. SVŮJ POHLED NA UTKÁNÍ NÁM POSKYTL HLAVNÍ TRENÉR MARTIN ČURDA

Hráči v zápase odvedli bojovný a poctivý výkon. Hrálo se na velmi těžkém terénu, který se s přibývajícími minutami zápasu stával spíše brouzdalištěm. Přesto se obě dvě mužstva snažila hrát kombinačně po celou dobu zápasu. My jsme hráli aktivně v úvodu zápasu, kdy jsme si vytvořili několik závarů před soupeřovou brankou. Soupeř spíše spoléhal na brejkové situace a rychlý přechod do útočné činnosti. Od 50. minuty jsme hráli bez vyloučeného hráče a do konce zápasu spíše spoléhali na brejkové či standartní situace. Hráli jsme výborně do defenzivy a soupeře, přestože hrál v poli o jednoho hráče navíc, pustili jsme ho jen do jedné ošemetné situace. Závěrečné penalty - to už je loterie - v neděli to bylo se štastným koncem pro nás.