10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

Poslední hodnocení podzimní části soutěže od  hlavního trenéra A týmu Martina Čurdy

V posledním podzimním zápase jsme se chtěli rozloučit vítězstvím a částečně odčinit nevýrazný výkon z Berouna .Kluci mě velmi mile překvapili jak přistoupili na závěr sezony k tréninkovým jednotkám . Bylo na nich vidět velké odhodlání a chuť zlomit prokletí domácích zápasů . Vsadili jsme v tomto zápase na rychlostní typy hráčů a předpokládali , že si budeme vytvářet herní převahu po stranách . Dařila se nám mezihra , často jsme se dostávali k pokutovému území soupeře , ale bohužel špatným výběrem předfinální nahrávky či postavení jsme se připravovali o brankové příležitosti . Přesto jsme celý zápas jsme měli pod kontrolou a snaživým hostům nedovolili vážně ohrozit naši branku . O našem vítězství rozhodli 2 vstřelené branky , v každém poločase po jedné .

Tímto vítězstvím jsme se stali podzimními mistry velmi kvalitní soutěže - Krajského přeboru mužů . Pro naše mužstvo je to velký úspěch , neboť s jeho budováním jsme začali v průběhu loňského roku a nejsme ještě u konce. Když hráči vydrží pohromadě a tým na 1 maximálně 2 místech se vhodně doplní může během následujících dvou letech pomýšlet na  kvalitnější herní projev než je tomu doposavaď .V mužstvu je velmi zdravé jádro a na paty jim šlape dravé mládí .

Závěrem bych chtěl osobně poděkovat všem kolegům z realizačního týmu , hráčům , členům výboru a v neposlední řadě našim fanouškům  za skvělou spolupráci .