17. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 27. kolo: FC Písek vs. Sokol Hostouň (Burketova)

A tým včera porazil Lhotu a připsal si tak 7. venkovní vítězství v řadě. Co pověděl o utkání hlavní trenér Martin Čurda?

Máme za sebou 3. kladenské derby a opět vítězné . Jsem rád  , že jsme utkání dotáhli do vítězného konce a tím potvrdili , že po SK Kladno jsme 2.nejlepší celek v okolí . V zápase jsme pořád vedli ale některými zbytečnými individuálními chybami soupeři dovolili vyrovnat a v druhém případě snížit . Po celý zápas jsme ale byli lepším celkem a nebýt opět několika neproměněných brankových příležitostí , mohli jsme vyhrát vyšším rozdílem .Vždyť jsme šli zcela osamoceni ve druhém poločase 2 x sami na brankáře domácích , ale bohužel ani jednou z toho nepadla branka . A některé nadějné situace v pokutovém území soupeře jsme také dobře nevyřešili .

Za zmínku stojí 7. vyhraný zápas venku v řadě a opětovné usazení v čele tabulky.

Na závěr bych chtěl pochválit  rozhodčí tohoto zápasu , kteří tak vypjatý zápas zvládli velmi dobře .

Celý souhrn zápasu spolu s fotografiemi naleznete ZDE.