10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

První kolo jarní části sezóny je za námi, jak si Áčko vedlo popsal v okénku jeho hlavní trenér Martin Čurda

V úvodu mého hodnocení patří kompliment pro všechny hráče obou mužstev . Za extrémního vedra , které v době zápasu panovalo hráči předvedli velmi kvalitní fotbal, který splňoval na úvod soutěže parametry krajského přeboru. Dovolím si tvrdit, že jsme vyhráli zaslouženě, i když soupeř v závěru zápasu měl několik závarů a jednu větší šanci k vyrovnání. Ale jsem rád, že jsme se představili s kombinační hrou a velkým držením míče, i když si dovedu představit, že v  tomto způsobu hry se budeme postupně zlepšovat. Hlavně se musíme naučit proměnovat větší procento vytvořených šancí, něž je  tomu doposavaď. Mužstvo předvedlo nadějný výkon při vstupu do nové sezony a bodový zisk z tohoto zápasu budeme chtít potvrdit v nejbližším domácím utkání .