1. 6. 2024 (17:00) | ČFL - 29. kolo: TJ Jiskra Domažlice vs. Sokol Hostouň (Domažlice)

Pozitivní hodnocení hl.trenára Čurdy k nedělnímu zápasu v Klecanech

Jsem velmi potěšen výkonem a přístupem všech hráčů.Ne že by ve hře nebylo co zlepšovat, ale jsem rád, že hráči od první minuty ukázali soupeři, že jsme na jejich půdu přijeli vyhrát a jiná možnost neexistuje.

Kromě 15 ti minutového herního výpadku v rozmezí 20 - 35 minuty jsme byli jasně lepší ve všech herních činnostech. Hráči hráli s chutí, nápaditě a vytvářeli si brankové příležitosti, ale na řešení před přípravné fáze a samotné koncové fáze musíme hodně zapracovat. Počet branek v síti soupeře je sotva 40 ti procentním vyjádřením všech našich příležitostí.

Potěšující je též návrat na hřiště po těžkém zranění J. Šilhana  -  hned byl na hřišti znát a mohl se též zapsat mezi střelce. Rovněž tak debitující L. Krupička ukázal, že bude pro mužstvo přínosem.

Závěrem  byl chtěl za realizační tým poděkovat hráčům P.Kohoutovi a D.Fábrymu, kteří doplnili naše mužstvo těsně před zápasem. I když věděli dopředu, že jejich účinkování na hřišti nebude nijak veliké, ochotně nám pomohli doplnit kádr k tomuto zápasu. Jsem velmi rád, že se dostali i na hřiště a i oni včetně Davida Viduny přispěli k demolici Klecan.