1. 6. 2024 (17:00) | ČFL - 29. kolo: TJ Jiskra Domažlice vs. Sokol Hostouň (Domažlice)

Komentář hlavního trenéra Martin Čurdy k prvnímu nególovému zápasu

V dnešním zápase jsme chtěli navázat na bodový zisk z předchozích dvou zápasů a udržet kontakt s čelem tabulky.

První poločas byl z naší strany ne moc povedený. Drženi míče jsme neměli špatné, ale bohužel pouze na naší polovině. V přechodové fázi a před brankou soupeře se nám již tolik nevedlo. Domácí tým se zaměřil spíše na defenzivní činnost a těžil z naší nepřesnosti. Při dvou šancích soupeře nás podržel dobře chytající Kolbas. Bohužel jsme dostali branku ze standartní situace, kdy jsme na zadní tyči neuhlídali hráče domácího týmu.

Do druhého poločasu jsme vstoupili daleko aktivněji, hru jsme zjednodušili, zpřesnili a přidali na pohybu. Vytvořili jsme si několik brankových příležitostí, ale bohužel bez brankového efektu. Branku jsme nedokázali vstřelit, ani když jsme se ocitli sami před brankařem.

Porážka nás velmi mrzí, ale pevně věřím, že ve zbývajících zápasech se o čelní pozice ještě popereme.

Děkujeme všem našim fanouškům, kteří nás přijeli povzbudit.

Věříme, že na dalších zápasech budou opět v hledišti.