1. 6. 2024 (17:00) | ČFL - 29. kolo: TJ Jiskra Domažlice vs. Sokol Hostouň (Domažlice)

S DALŠÍM TÝDNEM PŘICHÁZÍ OPĚT OKÉNKO TRENÉRA

KOMENTÁŘ HLAVNÍHO TRENÉRA MARTINA ČURDY K UPLYNULÉMU ZÁPASU S RAKOVNÍKEM

Máme za sebou další venkovní zápas bez porážky, ale také bez vítězství.

Získané body z venku jsou velmi cenné, ale pokud chceme pomýšlet na trvalé usazení na špici krajského přeboru, musíme přesně tyto zápasy zvládnout za 3 body. Během zápasu jsme si vytvořili tolik šancí, jako za 4 předcházející zápasy dohromady. Vždyť jenom 4 x jsme šli během zápasu sami na brankáře domácích a ani jednou se nám z těchto akcí nepodařilo vstřelit branku. Dalším akcím, ve kterých jsme se ať již kombinačně či z rychlých protiútoků dostali do finální fáze, tak nám z určitých příčin chyběl klid na finální nahrávku nebo přesné zakončení. Proměnit alespoň 50 % zmiňovaných šancí, tak jsme domácím připravili pěknou nadílku. Ale ani Tatran nehrál v poli špatně. Kromě vstřelených branek z pokutových kopů / které byli správně odpískané / si domácí vytvořili 1 brankovou příležitost, kterou Erik KOLBAS  s přehledem vyřešil.

Mužstvo, které pošilhává po postupu, musí lépe zvládat koncentraci po celou dobu zápasu a také se vyvarovat určitých výpadků v takticky vedeném zápase. Myslím si, že na 2 vstřelené branky venku musíme zápasy zvládat vyhrávat.

SESTAVU, STŘÍDÁNÍ A ŽK NAJDETE ZDE.