V návaznosti na mimořádná opatření Vlády ČR a následné rozhodnutí Výkonného výboru FAČR se přerušují - s účinností ode dne 12. 10. 2020 od 00:00 hod. do dne 31. 12. 2020 do 23:59 hod. - veškerá soutěžní utkání.

Ohlédnutí za víkendem

První polovina sezóny už se pomalu uchyluje k zimní spánku. Podzimní část soutěžního ročníku 2019/2020 už uzavřely týmy přípravek a v minulém týdnu se k nim přidal i B tým mladších žáků. Ostatní hostouňské výběry v uplynulých dnech odehrály své předposlední zápasy. V tradiční rubrice „Ohlédnutí za víkendem“, doplněné o víkendové předehrávky, Vám přinášíme souhrn všech výsledků a tabulek jednotlivých mužstev.

 

 


A TÝM | ČFL A - 14. KOLO

 

Sokol Hostouň vs. FC Slavia Karlovy Vary 1:2 pp (1:1)

Sestava: Dutka - Antl, Trapp, Dosoudil, Charvát - Kabele, Marek, Šustr (68. Zahranychnyy), Lohoyda - Hájek, Laušman

Branky: 26. Hájek - 36. Schettl

Žluté karty: Kabele - Maňák, Diarra Ibrahim

 

FOTOGALERIE

 

ČFL - VÝSLEDKY

 

ČFL - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

FC MAS Táborsko a.s.

14

12

0

2

38:10

36

1

1

2.

AC Sparta Praha a.s. B

14

11

0

3

31:11

33

1

1

3.

FK Králův Dvůr, z.s.

14

9

0

5

24:18

27

1

1

4.

FC Písek fotbal z. s.

14

9

0

5

20:14

27

1

1

5.

FK Loko Vltavín, z.s.

14

9

0

5

23:21

26

1

0

6.

FC Viktoria Plzeň, a.s. B

14

7

0

7

20:14

25

0

4

7.

FK Motorlet Praha s.r.o.

14

9

0

5

19:19

23

4

0

8.

SK Slavia Praha a.s. B

14

7

0

7

33:24

21

0

0

9.

TJ Jiskra Domažlice, z.s.

14

6

0

8

27:26

19

0

1

10.

TJ Štěchovice, z.s.

14

7

0

7

22:22

19

2

0

11.

FK Admira Praha z.s.

14

6

0

8

20:26

18

1

1

12.

1. FK Příbram, a.s. B

14

5

0

9

21:21

16

1

2

13.

SK Benešov z.s.

14

4

0

10

19:27

14

0

2

14.

FC Slavia Karlovy Vary a.s.

14

6

0

8

17:32

14

4

0

15.

Sokol Hostouň z.s.

14

3

0

11

15:30

11

0

2

16.

SK Rakovník, z.s.

14

2

0

12

9:43

7

0

1

 

B TÝM | 1. B TŘÍDA - 12. KOLO

 

FC 05 Zavidov vs. Sokol Hostouň „B“ 3:2 (1:1)

Sestava: Obrcian - Krejsa, Motlík, Dědeček, Prošek - Fábry (25. Krupička T., 83. Linc), Jansa, Bureš, Křižka - Vegricht, Michalec

Branky: 35. Kapoun, 56. Korčák, 86. Klouček - 11. Fábry, 77. Vegricht

Žluté karty: Vitner - Michalec, Krupička T., Bureš, Motlík

 

FOTOGALERIE

 

1. B třída - VÝSLEDKY

 

1. B třída - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

FC 05 Zavidov

12

11

0

1

52:10

34

0

1

2.

Sokol Hostouň "B"

12

10

0

2

48:18

29

2

1

3.

TJ TATRAN Rakovník "B"

12

9

0

3

41:20

28

1

2

4.

SK Lány

12

7

0

5

39:33

21

0

0

5.

TJ Sokol Klobuky

12

6

0

6

32:36

19

1

2

6.

SK Slaný "B"

12

6

1

5

27:27

18

1

0

7.

TJ Unhošť

12

6

0

6

20:24

18

1

1

8.

Sokol Jedomělice

12

5

1

6

35:19

17

0

1

9.

SK Velké Přítočno

12

5

0

7

17:32

15

0

0

10.

SK Braškov

12

4

0

8

28:34

13

1

2

11.

FK Rudná

12

5

0

7

17:25

13

2

0

12.

SK Vinařice

12

5

0

7

26:48

13

2

0

13.

TJ Baník Lubná

12

3

0

9

18:41

11

0

2

14.

SK Družec

12

1

0

11

13:46

2

1

0

 

U19 | KRAJSKÝ PŘEBOR - 22. KOLO

 

Sokol Hostouň vs. MFK Dobříš 3:2 (2:0)

Sestava: Plecitý - Kopuletý (51. Linhart), Frýdl, Bříza, Černý - Kratochvíl, Študent, Nachtigal (89. Větrovec), Civín (89. Volf) - Balej, Kočovský (40. Švejda)

Branky: 15. Kočovský, 23. Škodný (vlastní), 87. Černý - 46. Pinc, 79. Koller

Žluté karty: Bříza, Plecitý, Černý (všichni Hostouň)

 

FOTOGALERIE

 

KP U19 - VÝSLEDKY

 

KP U19 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Český lev - Union Beroun

12

9

2

1

44:20

29

0

0

2.

FK Králův Dvůr

13

8

3

2

65:19

27

0

0

3.

Sokol Hostouň

13

9

0

4

47:28

27

0

0

4.

SK Slavia Jesenice

13

7

1

5

52:36

22

0

0

5.

TJ Baník Švermov

12

7

1

4

37:27

22

0

0

6.

SK Slaný

13

6

1

6

38:35

19

0

0

7.

MFK Dobříš

12

4

1

7

29:46

13

0

0

8.

FK Lety

13

3

1

9

21:54

10

0

0

9.

TJ TATRAN Rakovník

10

1

2

7

15:46

5

0

0

10.

Povltavská FA

13

1

2

10

17:54

5

0

0

 

U17 | KRAJSKÝ PŘEBOR - 22. KOLO

 

Sokol Hostouň vs. MFK Dobříš 5:0 (2:0)

Sestava: Štýbr - Maxant (75. Liewald), Kolak (72. Endrle), Kupčík, Malý, Lejsek (53. Hlavsa), Inneman (75. Rekl), Vojcickyj, Švejda (60. Herman), Rohla (72. Smolák), Šikanedr (67. Kochlíček)

Branky: 8. a 60. Maxant, 30. a 52. Švejda, 72. Rohla

Žluté karty: ---

 

FOTOGALERIE

 

KP U17 - VÝSLEDKY

 

KP U17 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Sokol Hostouň

12

8

2

2

54:22

26

0

0

2.

FK Králův Dvůr

12

7

3

2

54:24

24

0

0

3.

TJ Baník Švermov

12

7

3

2

38:24

24

0

0

4.

Český lev - Union Beroun

11

6

3

2

36:15

21

0

0

5.

Povltavská FA

12

5

2

5

28:31

17

0

0

6.

SK Slaný

11

4

2

5

38:37

14

0

0

7.

MFK Dobříš

12

3

2

7

24:39

11

0

0

8.

FK Lety

11

2

1

8

27:65

7

0

0

9.

SK Slavia Jesenice

11

1

0

10

18:60

3

0

0

 

U15 | KRAJSKÝ PŘEBOR - 12. KOLO

 

TJ Tatran Rakovník vs. Sokol Hostouň 3:0 (2:0)

Sestava: Szöcs - Kratochvíl, Lejsek L., Hladký, Milota, Mráček, Bartoň, Potužník, Šesták, Fedorovych, Hašpl (Chocholáček, Vild, Hasal, Linhart, Markulinec, Musel)

Branky: 11. a 20. Kraus, 68. Hu Yiang

Žluté karty: Kraus, Alexij - Szöcs, Šesták

 

FOTOGALERIE

 

KP U15 - VÝSLEDKY

 

KP U15 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Český lev - Union Beroun

14

11

3

0

58:20

36

0

0

2.

MFK Dobříš

14

11

2

1

79:14

35

0

0

3.

Povltavská FA

14

10

2

2

69:18

32

0

0

4.

FK Hořovicko

14

10

0

4

49:28

30

0

0

5.

SK SPARTAK Příbram

14

8

2

4

49:29

26

0

0

6.

SK Lhota

13

8

1

4

47:27

25

0

0

7.

SK Slaný

14

7

1

6

33:24

22

0

0

8.

TJ Baník Švermov

14

7

0

7

42:48

21

0

0

9.

TJ TATRAN Sedlčany

14

6

0

8

40:31

18

0

0

10.

SK Rapid Psáry

14

6

0

8

41:47

18

0

0

11.

Sokol Hostouň

14

5

1

8

36:40

16

0

0

12.

TJ TATRAN Rakovník

14

5

0

9

28:46

15

0

0

13.

TJ Unhošť

14

4

1

9

25:57

13

0

0

14.

SK Roztoky

13

3

0

10

26:63

9

0

0

15.

SK Rakovník

14

3

0

11

18:70

9

0

0

16.

TJ Viktoria Vestec

14

0

1

13

23:101

1

0

0

 

U13 A | KRAJSKÝ PŘEBOR - 12. / 14. KOLO

 

TJ Tatran Rakovník vs. Sokol Hostouň 1:7 (0:1)

Sestava: Čáp - Šíp, Boháčová, Táborský, Myslík, Dhouieb, Fanta, Šiktanc, Tomášek, Kašpar, Kučera M., Sailer, Zoubek, Tengeri, Miler

Branky: Pšenička - 4x Fanta, Miler, Táborský, Dhouieb

 

Sokol Hostouň vs. TJ Viktoria Vestec 1:5 (0:1)

Sestava: Čáp - Šíp, Boháčová, Táborský, Myslík, Dhouieb, Fanta, Šiktanc, Tomášek, Kašpar, Kučera M., Sailer, Zoubek, Tengeri, Miler

Branky: Dhouieb - 3x Pitřinec, Richter, Boháčová (vlastní)

 

FOTOGALERIE

 

KP U13 - VÝSLEDKY

 

KP U13 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Povltavská FA

14

11

0

3

80:31

33

0

0

2.

FK Hořovicko

14

10

1

3

68:27

31

0

0

3.

SK Rapid Psáry

14

10

0

4

87:27

30

0

0

4.

Český lev - Union Beroun

14

9

1

4

64:34

28

0

0

5.

TJ Viktoria Vestec

13

9

0

4

66:43

27

0

0

6.

Sokol Hostouň

14

8

2

4

77:35

26

0

0

7.

SK Slaný

14

8

2

4

61:49

26

0

0

8.

SK SPARTAK Příbram

14

7

2

5

63:64

23

0

0

9.

TJ Baník Švermov

14

7

1

6

62:64

22

0

0

10.

TJ TATRAN Sedlčany

14

7

0

7

69:62

21

0

0

11.

MFK Dobříš

14

5

2

7

48:52

17

0

0

12.

SK Rakovník

14

5

0

9

39:57

15

0

0

13.

TJ Unhošť

14

4

0

10

42:82

12

0

0

14.

SK Lhota

13

3

1

9

38:64

10

0

0

15.

TJ TATRAN Rakovník

12

1

0

11

21:100

3

0

0

16.

SK Roztoky

14

0

0

14

24:118

0

0

0

 

U13 B | OKRESNÍ SOUTĚŽ - 11. KOLO

 

Sokol Hostouň/Hřebeč vs. TJ Unhošť 3:2 (1:1)

Sestava: Hašpl - Kozel, Varhulík, Rokos, Cihelka, Klíma, Hasal, Tengeri, Beneš, Čermák, Dolejš, Holuša, Stříbrský, Šilhán, Lorenc

 

FOTOGALERIE

 

OS U13 - VÝSLEDKY

 

OS U13 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

SK Kladno

11

9

0

2

58:21

27

0

0

2.

Slovan Kladno

11

8

0

3

50:25

25

0

1

3.

Doksy

11

8

0

3

56:23

24

0

0

4.

Lhota

11

8

0

3

52:37

22

2

0

5.

Kročehlavy

11

7

0

4

34:27

21

1

1

6.

Unhošť

11

6

0

5

56:31

19

0

1

7.

Kamenné Žehrovice

11

6

0

5

45:48

18

0

0

8.

Hostouň/Hřebeč

11

5

0

6

48:43

15

0

0

9.

Tuchlovice

10

4

0

6

31:39

12

0

0

10.

Vinařice

11

3

0

8

24:51

9

0

0

11.

Velká Dobrá/Družec

11

1

0

10

14:62

3

0

0

12.

Slavoj Kladno/Kročehlavy

10

0

0

10

10:71

0

0

0

 

Fan Shop Sokol Hostouň