22. 2. 2020 (10:00) | Sokol Hostouň vs. FK Hořovicko (UMT Rynholec)                                                  29. 2. 2020 (13:00) | Slavoj Vyšehrad vs. Sokol Hostouň (Strahov)

Ohlédnutí za víkendem

Mužstva Hostouně v uplynulých dnech zasáhla celkem do 9 utkání. V tradiční rubrice „Ohlédnutí za víkendem“, doplněné o víkendové předehrávky, Vám přinášíme souhrn všech výsledků a tabulek jednotlivých mužstev.

 

 


A TÝM | ČFL A - 13. KOLO

 

Sokol Hostouň vs. FC Viktoria Plzeň 1:3 (1:2)

Sestava: Dutka - Antl, Trapp, Dosoudil, Hovorka - Kabele, Marek, Šustr, Kolmistr (77. Lohoyda) - Baratynskyy (75. Hájek), Laušman

Branky: 11. Laušman - 16. Plecitý, 18. Hezoučký, 62. Václavík

Žluté karty: Marek, Trapp

 

FOTOGALERIE

 

ČFL - VÝSLEDKY

 

ČFL - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

FC MAS Táborsko a.s.

13

11

0

2

36:9

33

1

1

2.

AC Sparta Praha a.s. B

12

9

0

3

27:10

27

1

1

3.

FK Králův Dvůr, z.s.

13

9

0

4

23:17

26

1

0

4.

FC Písek fotbal z. s.

13

8

0

5

17:13

24

1

1

5.

FK Loko Vltavín, z.s.

13

8

0

5

22:21

23

1

0

6.

FC Viktoria Plzeň, a.s. B

12

6

0

6

17:10

22

0

4

7.

SK Slavia Praha a.s. B

13

7

0

6

31:21

21

0

0

8.

FK Motorlet Praha s.r.o.

13

8

0

5

18:18

21

3

0

9.

TJ Jiskra Domažlice, z.s.

13

6

0

7

26:24

19

0

1

10.

TJ Štěchovice, z.s.

13

7

0

6

22:21

19

2

0

11.

FK Admira Praha z.s.

13

6

0

7

19:24

18

1

1

12.

1. FK Příbram, a.s. B

13

4

0

9

20:20

14

0

2

13.

SK Benešov z.s.

13

4

0

9

18:26

13

0

1

14.

FC Slavia Karlovy Vary a.s.

13

5

0

8

16:31

12

3

0

15.

Sokol Hostouň z.s.

13

3

0

10

14:29

10

0

1

16.

SK Rakovník, z.s.

13

2

0

11

8:40

7

0

1

 

B TÝM | 1. B TŘÍDA - 11. KOLO

 

Tatran Rakovník vs. Sokol Hostouň „B“ 1:2 pp (1:1)

Sestava: Obrcian - Krejsa, Motlík, Dědeček, Charvát - Fábry, Bureš, Jansa, Křižka - Linc (80. Prošek), Michalec

Branky: 21. Tauš - 39. Michalec

Žluté karty: Lisner, Kučera, Tauš - Bureš, Křižka, Obrcian

 

FOTOGALERIE

 

1. B třída - VÝSLEDKY

 

1. B třída - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

FC 05 Zavidov

11

10

0

1

49:8

31

0

1

2.

Sokol Hostouň "B"

11

10

0

1

46:15

29

2

1

3.

TJ TATRAN Rakovník "B"

11

9

0

2

39:16

28

1

2

4.

SK Lány

11

6

0

5

35:31

18

0

0

5.

TJ Unhošť

11

6

0

5

18:21

18

1

1

6.

SK Slaný "B"

11

6

0

5

25:25

17

1

0

7.

Sokol Jedomělice

11

5

0

6

33:17

16

0

1

8.

TJ Sokol Klobuky

11

5

0

6

27:34

16

1

2

9.

SK Velké Přítočno

11

5

0

6

15:27

15

0

0

10.

SK Vinařice

11

5

0

6

25:45

13

2

0

11.

SK Braškov

11

3

0

8

25:32

10

1

2

12.

FK Rudná

11

4

0

7

14:24

10

2

0

13.

TJ Baník Lubná

11

2

0

9

14:39

8

0

2

14.

SK Družec

11

1

0

10

11:42

2

1

0

 

U19 | KRAJSKÝ PŘEBOR - 21. KOLO

 

TJ Baník Švermov vs. Sokol Hostouň 0:3 (0:2)

Sestava: Plecitý - Frýdl, Bříza, Švejda, Černý - Kratochvíl (88. Kopuletý), Nachtigal (82. Drahota), Študent, Balej, Civín (87. Pešek) - Kočovský (86. Volf)

Branky: 19. a 24. Kočovský, 56. Balej

Žluté karty: Bříza

 

FOTOGALERIE

 

KP U19 - VÝSLEDKY

 

KP U19 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Český lev - Union Beroun

11

9

1

1

40:16

28

0

0

2.

FK Králův Dvůr

12

8

2

2

61:15

26

0

0

3.

Sokol Hostouň

12

8

0

4

44:26

24

0

0

4.

SK Slavia Jesenice

12

7

0

5

49:33

21

0

0

5.

TJ Baník Švermov

11

6

1

4

34:25

19

0

0

6.

SK Slaný

12

6

1

5

36:32

19

0

0

7.

MFK Dobříš

11

4

1

6

27:43

13

0

0

8.

FK Lety

12

3

0

9

19:52

9

0

0

9.

TJ TATRAN Rakovník

9

1

1

7

12:43

4

0

0

10.

Povltavská FA

12

1

1

10

15:52

4

0

0

 

U17 | KRAJSKÝ PŘEBOR - 21. KOLO

 

TJ Baník Švermov vs. Sokol Hostouň 7:4 (5:2)

Sestava: Štýbr - Kupčík (Rekl), Inneman, Rohla, Šikanedr (41. Smolák), Maxant, Vojcickyj, Kolak, Civín (41. Lejsek), Hlavsa (41. Švejda V.), Endrle (Černý)

Branky: 7. Povolný, 18. a 20. Frühauf, 33. a 57. Volf, 37. Gaži, 80. Hončík - 3. Šikanedr, 13. Inneman, 48. a 51. Švejda

Žluté karty: Hlaváček (Švermov)

 

FOTOGALERIE

 

KP U17 - VÝSLEDKY

 

KP U17 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Sokol Hostouň

11

7

2

2

49:22

23

0

0

2.

FK Králův Dvůr

11

6

3

2

52:23

21

0

0

3.

Český lev - Union Beroun

10

6

3

1

35:13

21

0

0

4.

TJ Baník Švermov

11

6

3

2

32:24

21

0

0

5.

SK Slaný

10

4

2

4

38:31

14

0

0

6.

Povltavská FA

11

4

2

5

22:28

14

0

0

7.

MFK Dobříš

11

3

2

6

24:34

11

0

0

8.

FK Lety

10

2

1

7

24:59

7

0

0

9.

SK Slavia Jesenice

11

1

0

10

18:60

3

0

0

 

U15 | KRAJSKÝ PŘEBOR - 13. KOLO

 

Sokol Hostouň vs. SK Lhota 2:5 (1:4)

Sestava: Szöcs - Kratochvíl, Lejsek L., Hladký, Milota, Mráček, Bartoň, Potužník, Šesták, Fedorovych, Chocholáček, Hašpl, Hasal, Markulinec, Vild

Branky: 21. Hašpl, 51. Kratochvíl - 2. a 25. Čermák, 9. a 29. Horák, 44. Štocner

Žluté karty: Szöcs - Pašek

Červené karty: Pašek /51./

 

FOTOGALERIE

 

KP U15 - VÝSLEDKY

 

KP U15 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Český lev - Union Beroun

13

10

3

0

54:19

33

0

0

2.

MFK Dobříš

13

10

2

1

70:14

32

0

0

3.

Povltavská FA

13

9

2

2

66:18

29

0

0

4.

FK Hořovicko

13

9

0

4

45:26

27

0

0

5.

SK SPARTAK Příbram

13

8

1

4

49:29

25

0

0

6.

SK Lhota

12

7

1

4

42:25

22

0

0

7.

SK Slaný

13

7

0

6

33:24

21

0

0

8.

TJ Baník Švermov

13

7

0

6

41:44

21

0

0

9.

TJ TATRAN Sedlčany

13

6

0

7

40:28

18

0

0

10.

SK Rapid Psáry

13

6

0

7

39:42

18

0

0

11.

Sokol Hostouň

13

5

1

7

36:37

16

0

0

12.

TJ Unhošť

13

4

1

8

25:48

13

0

0

13.

TJ TATRAN Rakovník

12

4

0

8

23:42

12

0

0

14.

SK Rakovník

13

3

0

10

16:67

9

0

0

15.

SK Roztoky

12

2

0

10

23:61

6

0

0

16.

TJ Viktoria Vestec

14

0

1

13

23:101

1

0

0

 

U13 A | KRAJSKÝ PŘEBOR - 13. KOLO

 

Sokol Hostouň vs. SK Lhota 2:3 (1:3)

Sestava: Čáp - Šíp, Boháčová, Táborský, Myslík, Dhouieb, Fanta, Šiktanc, Tomášek, Kašpar, Kučera M., Sailer, Zoubek, Tengeri, Miler

Branky: 10. Fanta, 53. Bacílek (vlastní) - 1. Šašek, 8. Hůla, 18. Znamenáček

 

FOTOGALERIE

 

KP U13 - VÝSLEDKY

 

KP U13 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Povltavská FA

13

10

0

3

75:28

30

0

0

2.

FK Hořovicko

13

9

1

3

58:27

28

0

0

3.

SK Rapid Psáry

13

9

0

4

81:26

27

0

0

4.

Český lev - Union Beroun

13

8

1

4

56:32

25

0

0

5.

SK Slaný

13

8

1

4

60:48

25

0

0

6.

TJ Viktoria Vestec

12

8

0

4

61:42

24

0

0

7.

Sokol Hostouň

12

7

2

3

69:29

23

0

0

8.

TJ Baník Švermov

13

7

1

5

60:56

22

0

0

9.

SK SPARTAK Příbram

13

7

1

5

62:63

22

0

0

10.

TJ TATRAN Sedlčany

13

7

0

6

66:57

21

0

0

11.

MFK Dobříš

13

4

2

7

39:52

14

0

0

12.

SK Rakovník

13

4

0

9

31:55

12

0

0

13.

TJ Unhošť

13

4

0

9

42:73

12

0

0

14.

SK Lhota

12

3

1

8

37:58

10

0

0

15.

TJ TATRAN Rakovník

10

1

0

9

20:83

3

0

0

16.

SK Roztoky

13

0

0

13

22:110

0

0

0

 

U11 | OKRESNÍ SOUTĚŽ - 9. KOLO

 

Sokol Hostouň vs. SK Braškov 11:0

Sestava: Černý, Dologa, Hebelka Jonáš, Illiáš, Lozano, Stupka, Ulm, Vaňha, Novotny

 

Sokol Hostouň vs. TJ Unhošť 0:6

Sestava: Černý, Dologa, Hebelka Jonáš, Illiáš, Lozano, Stupka, Ulm, Vaňha, Novotny

 

FOTOGALERIE

 

OS U11 - VÝSLEDKY

 

OS U11 - STATISTIKY

 

U9 | OKRESNÍ SOUTĚŽ - 9. KOLO

 

Sokol Hostouň vs. TJ Unhošť 9:8 pp (4:4)

Sestava: Krupička, Urban, Vršťala, Menzl, Menclík, Kučera J., Lipovský

 

SK Hřebeč vs. Sokol Hostouň 5:3 (3:1)

Sestava: Krupička, Urban, Vršťala, Menzl, Menclík, Kučera J., Ira, Lipovský

 

FOTOGALERIE

 

OS U9 - VÝSLEDKY

 

OS U9 - STATISTIKY

 

Fan Shop Sokol Hostouň