20. 10. 2019 (15:30) | ČFL: Sokol Hostouň vs. FK Králův Dvůr                                                  26. 10. 2019 (10:15) | ČFL: SK Benešov vs. Sokol Hostouň                                                  03. 11. 2019 (14:00) | ČFL: Sokol Hostouň vs. FC Viktoria Plzeň "B"

Ohlédnutí za víkendem

Mužstva Hostouně v uplynulých dnech zasáhla celkem do 12 zápasů. V šesti z nich odcházeli Hostouňští ze hřiště s výhrou, jedno utkání skončilo remízou a v pěti případech byl šťastnější soupeř. V tradiční rubrice „Ohlédnutí za víkendem“, doplněné o víkendové předehrávky, Vám přinášíme souhrn všech výsledků a tabulek jednotlivých mužstev.

 


A TÝM | ČFL A - 9. KOLO

 

Sokol Hostouň vs. Loko Vltavín 0:2 (0:1)

Sestava: Dutka - Antl, Krupička (82. Baratynskyy), Dosoudil, Charvát - Zahranychnyy (73. Hovorka), Šustr, Marek, Kabele - Laušman, Hájek

Branky: 5. Čtvrtníček, 82. Hovorka

Žluté karty: Šustr, Marek, Laušman - Hovorka, Kühnel

 

FOTOGALERIE

 

ČFL - VÝSLEDKY

 

ČFL - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

FC MAS Táborsko a.s.

9

8

0

1

25:6

24

1

1

2.

AC Sparta Praha a.s. B

9

7

0

2

21:7

21

1

1

3.

FK Králův Dvůr, z.s.

9

6

0

3

15:14

17

1

0

4.

FC Viktoria Plzeň, a.s. B

9

4

0

5

11:6

16

0

4

5.

SK Slavia Praha a.s. B

9

5

0

4

25:16

15

0

0

6.

FC Písek fotbal z. s.

9

5

0

4

13:11

15

1

1

7.

FK Loko Vltavín, z.s.

9

5

0

4

15:14

14

1

0

8.

TJ Štěchovice, z.s.

9

5

0

4

15:16

14

1

0

9.

FK Admira Praha z.s.

9

5

0

4

17:21

14

1

0

10.

FK Motorlet Praha s.r.o.

9

5

0

4

10:14

13

2

0

11.

TJ Jiskra Domažlice, z.s.

9

4

0

5

16:15

12

0

0

12.

1. FK Příbram, a.s. B

9

3

0

6

16:14

11

0

2

13.

SK Benešov z.s.

9

3

0

6

12:15

10

0

1

14.

FC Slavia Karlovy Vary a.s.

9

4

0

5

11:21

9

3

0

15.

SK Rakovník, z.s.

9

2

0

7

7:24

7

0

1

16.

Sokol Hostouň z.s.

9

1

0

8

7:22

4

0

1

 

 

B TÝM | 1. B TŘÍDA - 7. KOLO

 

SK Slaný „B“ vs. Sokol Hostouň „B“ 1:2 (0:1)

Sestava: Ondrejička - Hofman, Motlík, Viduna, Prošek (72. Krejsa) - Fábry (92. Žíla), Bureš (87. Jansa), Dědeček, Linc (72. Hlaváček) - Michalec, Slanina

Branky: 55. Novotný - 23. Slanina (p.), 77. Michalec

Žluté karty: Galbavý, Maroušek - Viduna, Prošek, Fábry, Michalec, Slanina

Červené karty: Beneš, Zíma (oba Slaný)

 

FOTOGALERIE

 

1. B třída - VÝSLEDKY

 

1. B třída - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Sokol Hostouň "B"

7

7

0

0

32:8

20

1

0

2.

TJ TATRAN Rakovník "B"

7

7

0

0

30:11

20

1

0

3.

FC 05 Zavidov

7

6

0

1

28:7

19

0

1

4.

SK Slaný "B"

7

5

0

2

19:14

14

1

0

5.

TJ Sokol Klobuky

7

4

0

3

18:13

14

0

2

6.

TJ Unhošť

7

4

0

3

16:11

13

0

1

7.

SK Lány

7

4

0

3

22:19

12

0

0

8.

FK Rudná

7

3

0

4

12:15

8

1

0

9.

Sokol Jedomělice

7

2

0

5

16:12

7

0

1

10.

SK Braškov

7

2

0

5

16:19

6

1

1

11.

TJ Baník Lubná

7

2

0

5

9:24

6

0

0

12.

SK Velké Přítočno

7

2

0

5

10:26

6

0

0

13.

SK Vinařice

7

1

0

6

10:39

2

1

0

14.

SK Družec

7

0

0

7

7:27

0

0

0

 

 

U19 | KRAJSKÝ PŘEBOR - 9. KOLO

 

ČLU Beroun vs. Sokol Hostouň 3:2 (1:1)

Sestava: Větrovec - Kopuletý, Frýdl, Bříza, Černý - Kratochvíl (72. Kočovský), Študent (81. Volf), Balej (56. Plecitý), Nachtigal (66. Pešek), Coufal - Mikeš (81. Drahota)

Branky: 3. a 60. Bednárik, 70. Fořtl - 17. Stehlík (vlastní), 87. Plecitý

Žluté karty: Tlamsa, Vávra (oba Beroun)

 

FOTOGALERIE

 

KP U19 - VÝSLEDKY

 

KP U19 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Český lev - Union Beroun

8

6

1

1

29:12

19

0

0

2.

FK Králův Dvůr

8

5

1

2

43:11

16

0

0

3.

SK Slavia Jesenice

8

5

0

3

38:23

15

0

0

4.

TJ Baník Švermov

7

5

0

2

27:16

15

0

0

5.

Sokol Hostouň

7

4

0

3

25:21

12

0

0

6.

SK Slaný

8

3

1

4

19:26

10

0

0

7.

FK Lety

8

3

0

5

15:29

9

0

0

8.

MFK Dobříš

7

2

1

4

17:32

7

0

0

9.

Povltavská FA

8

1

1

6

9:32

4

0

0

10.

TJ TATRAN Rakovník

5

0

1

4

6:26

1

0

0

 

U17 | KRAJSKÝ PŘEBOR - 9. KOLO

 

ČLU Beroun vs. Sokol Hostouň 2:2 (0:2)

Sestava: Štýbr - Maxant (76. Větrovec), Kupčík, Endrle (40. Kolak), Malý, Vojcickyj, Inneman (70. Švejda V.), Herman (40. Lejsek), Civín, Rohla, Šikanedr (55. Hlavsa) Branky: 72. Komenda, 76. Řeřicha - 34. Herman, 39. Vojcickyj

Žluté karty: Sabou - Inneman, Malý

 

FOTOGALERIE

 

KP U17 - VÝSLEDKY

 

KP U17 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Sokol Hostouň

7

5

1

1

28:12

16

0

0

2.

Český lev - Union Beroun

7

4

2

1

26:11

14

0

0

3.

SK Slaný

8

4

2

2

36:26

14

0

0

4.

TJ Baník Švermov

7

4

2

1

19:10

14

0

0

5.

FK Králův Dvůr

7

3

2

2

30:18

11

0

0

6.

Povltavská FA

6

2

1

3

10:18

7

0

0

7.

MFK Dobříš

7

2

0

5

9:23

6

0

0

8.

SK Slavia Jesenice

7

1

0

6

16:33

3

0

0

9.

FK Lety

6

1

0

5

12:35

3

0

0

 

U15 | KRAJSKÝ PŘEBOR - 9. / 14. KOLO

 

Sokol Hostouň vs. TJ Unhošť 1:3 (0:0)

Sestava: Szöcs - Kratochvíl, Lejsek L., Hladký, Milota, Mráček, Bartoň, Potužník, Šesták, Vild, Fedorovych (Chocholáček, Hašpl, Linhart, Markulinec, Musel)

Branky: 43. Potužník - 48. Blažek, 50. Chocholáček (vlastní), 64. Šesták (vlastní)

Žluté karty: Kratochvíl, Šesták (oba Hostouň)

 

Sokol Hostouň vs. TJ Viktoria Vestec 7:1 (4:0)

Sestava: Szöcs - Kratochvíl, Lejsek L., Hladký, Milota, Mráček, Bartoň, Potužník, Šesták, Vild, Fedorovych (Chocholáček, Hašpl, Linhart, Markulinec, Musel)

Branky: 11. Milota, 13. Bartoň, 24. a 49. Hašpl, 27. Markulinec, 46. Hladký 59. Linhart - 67. Štěpánek

Žluté karty: Hladký, Chocholáček (oba Hostouň)

 

 

FOTOGALERIE

 

KP U15 - VÝSLEDKY

 

KP U15 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Český lev - Union Beroun

9

6

3

0

35:17

21

0

0

2.

MFK Dobříš

9

6

2

1

50:12

20

0

0

3.

Povltavská FA

9

6

2

1

50:14

20

0

0

4.

FK Hořovicko

9

6

0

3

32:20

18

0

0

5.

TJ Baník Švermov

9

6

0

3

35:28

18

0

0

6.

SK SPARTAK Příbram

9

5

1

3

41:24

16

0

0

7.

SK Lhota

9

5

1

3

28:19

16

0

0

8.

Sokol Hostouň

10

5

1

4

33:26

16

0

0

9.

SK Rapid Psáry

9

5

0

4

29:28

15

0

0

10.

TJ TATRAN Sedlčany

9

4

0

5

26:19

12

0

0

11.

SK Slaný

9

4

0

5

20:19

12

0

0

12.

TJ TATRAN Rakovník

9

4

0

5

21:28

12

0

0

13.

TJ Unhošť

9

3

0

6

20:32

9

0

0

14.

SK Rakovník

9

2

0

7

12:45

6

0

0

15.

SK Roztoky

9

1

0

8

17:48

3

0

0

16.

TJ Viktoria Vestec

10

0

0

10

17:87

0

0

0

 

U13 A | KRAJSKÝ PŘEBOR - 9. KOLO

 

Sokol Hostouň vs. TJ Unhošť 9:4 (7:3)

Sestava: Čáp - Šíp, Boháčová, Táborský, Myslík, Dhouieb, Fanta, Šiktanc, Hasal, Kašpar, Kučera M., Sailer, Tomášek

Branky: 6x Fanta, Kašpar, Myslík, Šiktanc - 2x Mráček, Maxant, Brynda

 

FOTOGALERIE

 

KP U13 - VÝSLEDKY

 

KP U13 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Sokol Hostouň

9

7

2

0

65:20

23

0

0

2.

Povltavská FA

9

7

0

2

59:20

21

0

0

3.

TJ Viktoria Vestec

9

7

0

2

53:30

21

0

0

4.

SK Slaný

9

6

1

2

44:34

19

0

0

5.

Český lev - Union Beroun

9

5

1

3

37:24

16

0

0

6.

FK Hořovicko

9

5

1

3

32:24

16

0

0

7.

TJ Baník Švermov

9

5

1

3

42:37

16

0

0

8.

SK Rapid Psáry

9

5

0

4

56:22

15

0

0

9.

TJ TATRAN Sedlčany

9

5

0

4

46:42

15

0

0

10.

SK SPARTAK Příbram

9

4

1

4

43:52

13

0

0

11.

MFK Dobříš

9

3

2

4

27:28

11

0

0

12.

SK Rakovník

9

3

0

6

20:33

9

0

0

13.

TJ Unhošť

9

3

0

6

33:49

9

0

0

14.

SK Lhota

9

1

1

7

25:46

4

0

0

15.

TJ TATRAN Rakovník

9

1

0

8

17:74

3

0

0

16.

SK Roztoky

9

0

0

9

18:82

0

0

0

 

U13 B | OKRESNÍ SOUTĚŽ - 7. KOLO

 

SK Kladno vs. Sokol Hostouň/Hřebeč 6:5 (4:3)

Sestava: Hašpl - Tengeri, Kozel, Cihelka, Klíma, Dolejš, Hladký, Čermák, Stříbrský, Šilhán, Beneš, Lorenc, Miler, Hasal, Varhulík

 

FOTOGALERIE

 

OS U13 - VÝSLEDKY

 

OS U13 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

SK Kladno

7

6

0

1

42:15

18

0

0

2.

KROČEHLAVY

7

6

0

1

22:17

17

1

0

3.

Unhošť

7

5

0

2

45:17

16

0

1

4.

Lhota

7

5

0

2

33:23

14

1

0

5.

Slovan Kladno

7

4

0

3

26:21

13

0

1

6.

Doksy

6

3

0

3

34:18

9

0

0

7.

Hostouň/Hřebeč

7

3

0

4

40:25

9

0

0

8.

Tuchlovice

7

3

0

4

23:26

9

0

0

9.

Kamenné Žehrovice

6

3

0

3

23:29

9

0

0

10.

Vinařice

7

2

0

5

17:33

6

0

0

11.

Velká Dobrá/Družec

7

1

0

6

10:42

3

0

0

12.

Slavoj Kladno/Kročehlavy

7

0

0

7

6:55

0

0

0

 

U11 | OKRESNÍ SOUTĚŽ - 5. KOLO

 

SK Buštěhrad vs. Sokol Hostouň 3:2 (2:2)

Sestava: Dologa - Čáp, Illiáš, Šmelhaus, Hebelka Jonáš, Lozano, Stupka, Ulm, Vaňha

 

Sokol Hostouň vs. Velké Přítočno 5:3 (1:3)

Sestava: Dologa - Čáp, Illiáš, Šmelhaus, Hebelka Jonáš, Lozano, Stupka, Ulm, Vaňha, Novotný

 

FOTOGALERIE

 

OS U11 - VÝSLEDKY

 

OS U11 - STATISTIKY

 

U9 | OKRESNÍ SOUTĚŽ - 5. KOLO

 

TJ Unhošť vs. Sokol Hostouň 3:8 (0:5)

Sestava: Hort - Krupička, Mészáros, Kučera J., Urban, Vršťala, Lipovský, Menzl, Menclík, Ira

 

Sokol Hostouň vs. SK Buštěhrad 8:1 (6:0)

Sestava: Hort - Krupička, Mészáros, Kučera J., Urban, Vršťala, Lipovský, Menzl, Menclík, Ira

 

FOTOGALERIE

 

OS U9 - VÝSLEDKY

 

OS U9 - STATISTIKY

 

Fan Shop Sokol Hostouň