19. 9. 2019 (17:00) | Ve čtvrtek proběhne na stadionu v Hostouni nábor mladých talentů.                              FOTBAL - KTERÝ MÁ BUDOUCNOST - TO JE SOKOL HOSTOUŇ

Ohlédnutí za víkendem

Mužstva Hostouně si minulý týden zastřílela. V 11 mistrovských utkání nadělila svým soupeřům 70 branek! I zásluhou dobré střelby byli v 9 zápasech šťastnějším týmem právě Hostouňští. Ve dvou kláních se radoval z výhry soupeř. V tradiční rubrice „Ohlédnutí za víkendem“, doplněné o víkendové předehrávky, Vám přinášíme souhrn všech výsledků a tabulek jednotlivých mužstev.

 

 

A TÝM | ČFL A - 5. KOLO

 

Sokol Hostouň vs. FC Písek 0:1 (0:0)

Sestava: Czehowsky - Borák (67. Vašák), Trapp, Dosoudil, Charvát (82. Gajecký) - Vegricht (67. Baratynskyy), Marek, Kabele, Kolmistr - Laušman, Hájek

Branky: 57. Held J.

Žluté karty: Laušman, Kabele, Vašák

 

FOTOGALERIE

 

ČFL - VÝSLEDKY

 

ČFL - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

FC MAS Táborsko a.s.

5

4

0

1

16:3

13

0

1

2.

AC Sparta Praha, a.s. B

5

4

0

1

13:4

12

1

1

3.

FK Králův Dvůr, z.s.

5

4

0

1

11:9

12

0

0

4.

FC Viktoria Plzeň, a.s. B

5

3

0

2

8:2

11

0

2

5.

FK Motorlet Praha s.r.o.

5

4

0

1

5:4

10

2

0

6.

TJ Jiskra Domažlice, z.s.

4

3

0

1

10:7

9

0

0

7.

TJ Štěchovice, z.s.

5

3

0

2

8:9

8

1

0

8.

1. FK Příbram, a.s. B

5

2

0

3

9:8

7

0

1

9.

FC Písek fotbal z. s.

5

2

0

3

5:5

7

0

1

10.

SK Slavia Praha a.s. B

5

2

0

3

16:12

6

0

0

11.

FK Loko Vltavín, z.s.

5

2

0

3

10:12

5

1

0

12.

FK Admira Praha z.s.

5

2

0

3

8:15

5

1

0

13.

SK Benešov z.s.

5

1

0

4

5:8

4

0

1

14.

FC Slavia Karlovy Vary a.s.

5

2

0

3

4:11

4

2

0

15.

SK Rakovník, z.s.

4

1

0

3

3:11

3

0

0

16.

Sokol Hostouň z.s.

5

0

0

5

3:14

1

0

1

 

A TÝM | Mol Cup - 2. KOLO

 

Sokol Hostouň vs. FC Vysočina Jihlava 1:6 (1:4)

Sestava: Czehowsky - Borák, Krupička, Dosoudil, Charvát - Vegricht, Marek, Křižka (51. Trapp), Kolmistr - Gajecký (66. Baratynskyy) - Laušman (81. Hovorka)

Branky: 2. Vegricht - 15. a 40. Zoubele, 32. a 84 Mikuš, 45. Svoboda, 53. Rezek

Žluté karty: Borák, Krupička, Trapp

 

FOTOGALERIE

 

MC - VÝSLEDKY

 

MC - STATISTIKY

 

B TÝM | 1. B TŘÍDA - 3. KOLO

 

TJ Baník Lubná vs. Sokol Hostouň „B“ 0:6 (0:5)

Sestava: Ondrejička - Krejsa, Krupička, Viduna (60. Dědeček), Prošek (60. Hlava) - Linc (60. Žíla), Křižka, Motlík (60. Jansa), Sochor (72. Hlaváček) - Michalec, Slanina

Branky: 20., 25., 33. a 76. Michalec, 27. Slanina, 44. Sochor

Žluté karty: Krupička

 

FOTOGALERIE

 

1. B třída - VÝSLEDKY

 

1. B třída - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

TJ Sokol Klobuky

3

3

0

0

11:3

9

0

0

2.

SK Slaný "B"

3

3

0

0

10:2

9

0

0

3.

TJ TATRAN Rakovník "B"

3

3

0

0

13:6

8

1

0

4.

Sokol Hostouň "B"

3

3

0

0

11:4

8

1

0

5.

FC 05 Zavidov

3

2

0

1

9:3

7

0

1

6.

FK Rudná

3

2

0

1

9:5

6

0

0

7.

SK Lány

3

2

0

1

13:10

6

0

0

8.

TJ Unhošť

3

1

0

2

5:6

4

0

1

9.

SK Braškov

3

1

0

2

9:10

3

1

1

10.

SK Vinařice

3

1

0

2

5:13

2

1

0

11.

Sokol Jedomělice

3

0

0

3

3:5

1

0

1

12.

SK Velké Přítočno

3

0

0

3

3:13

0

0

0

13.

TJ Baník Lubná

3

0

0

3

0:10

0

0

0

14.

SK Družec

3

0

0

3

2:13

0

0

0

 

U19 | KRAJSKÝ PŘEBOR - 5. KOLO

 

SK Slaný vs. Sokol Hostouň 1:2 (0:1)

Sestava: Plecitý - Kopuletý, Švejda, Frýdl, Černý - Kratochvíl, Nachtigal (83. Balej), Študent, Pešek (72. Kočovský) - Linhart (52. Coufal), Mikeš

Branky: 68. Danda - 42. Mikeš, 73. Černý

Žluté karty: Nachtigal, Černý

 

FOTOGALERIE

 

KP U19 - VÝSLEDKY

 

KP U19 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

SK Slavia Jesenice

4

4

0

0

27:12

12

0

0

2.

TJ Baník Švermov

4

4

0

0

18:5

12

0

0

3.

FK Králův Dvůr

4

2

1

1

17:6

7

0

0

4.

Český lev - Union Beroun

3

2

1

0

9:4

7

0

0

5.

Sokol Hostouň

4

2

0

2

13:14

6

0

0

6.

FK Lety

4

2

0

2

9:11

6

0

0

7.

SK Slaný

4

1

0

3

8:17

3

0

0

8.

TJ TATRAN Rakovník

2

0

0

2

3:10

0

0

0

9.

MFK Dobříš

3

0

0

3

5:16

0

0

0

10.

Povltavská FA

4

0

0

4

4:18

0

0

0

 

U17 | KRAJSKÝ PŘEBOR - 5. KOLO

  

SK Slaný vs. Sokol Hostouň 2:6 (1:2)

Sestava: Štýbr - Maxant (75. Větrovec), Kupčík, Kolak, Malý, Hlavsa (64. Herman), Vojcickyj, Inneman (75. Nádeníček), Rohla (70. Endrle), Lejsek J. (21. Kočovský, 79. Rekl), Švejda (41. Šikanedr)

Branky: 32. Herčík, 69. Říčka - 6., 7. a 70. Rohla, 51. Šikanedr, 59. Hlavsa, 62. Vojcickyj

Žluté karty: Lejsek J.

 

FOTOGALERIE

 

KP U17 - VÝSLEDKY

 

KP U17 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

TJ Baník Švermov

4

3

1

0

13:7

10

0

0

2.

Český lev - Union Beroun

3

3

0

0

14:4

9

0

0

3.

FK Králův Dvůr

4

2

1

1

19:13

7

0

0

4.

Sokol Hostouň

3

2

0

1

9:5

6

0

0

5.

SK Slaný

4

1

2

1

17:13

5

0

0

6.

MFK Dobříš

3

1

0

2

5:8

3

0

0

7.

FK Lety

3

1

0

2

6:10

3

0

0

8.

TJ TATRAN Rakovník

2

0

1

1

0:3

1

0

0

9.

SK Slavia Jesenice

3

0

1

2

4:9

1

0

0

 

U15 | KRAJSKÝ PŘEBOR - 5. KOLO

 

Sokol Hostouň vs. SK Roztoky 7:2 (4:2)

Sestava: Musel - Hašpl, Kratochvíl, Lejsek L., Linhart D., Milota, Mráček, Bartoň, Potužník, Šesták, Vild (Fedorovych, Hladký)

Branky: 2., 3., 21. a 69. Bartoň, 13. Hašpl, 40. Linhart, 42. Kratochvíl - 24. Matoušek, 34. Kysel

Žluté karty: ---

 

FOTOGALERIE

 

KP U15 - VÝSLEDKY

 

KP U15 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

MFK Dobříš

4

3

1

0

30:5

10

0

0

2.

FK Hořovicko

4

3

0

1

18:8

9

0

0

3.

SK Rapid Psáry

4

3

0

1

18:11

9

0

0

4.

Český lev - Union Beroun

4

2

2

0

16:9

8

0

0

5.

Povltavská FA

4

2

1

1

25:8

7

0

0

6.

SK SPARTAK Příbram

4

2

1

1

23:6

7

0

0

7.

Sokol Hostouň

4

2

1

1

13:11

7

0

0

8.

TJ TATRAN Sedlčany

4

2

0

2

16:6

6

0

0

9.

SK Lhota

4

2

0

2

11:9

6

0

0

10.

TJ Baník Švermov

4

2

0

2

15:19

6

0

0

11.

TJ TATRAN Rakovník

3

1

0

2

7:6

3

0

0

12.

SK Slaný

4

1

0

3

4:9

3

0

0

13.

TJ Unhošť

3

1

0

2

6:14

3

0

0

14.

SK Rakovník

4

1

0

3

4:25

3

0

0

15.

SK Roztoky

2

0

0

2

2:20

0

0

0

16.

TJ Viktoria Vestec

4

0

0

4

7:49

0

0

0

 

U13 A | KRAJSKÝ PŘEBOR - 5. KOLO

 

Sokol Hostouň vs. SK Roztoky 11:0 (2:0)

Sestava: Čáp - Šíp, Táborský, Myslík, Dhouieb, Fanta, Šiktanc, Kašpar, Kučera, Sailer, Miler, Varhulík

Branky: 3x Šíp, 2x Sailer, 2x Kašpar, Fanta, Varhulík, Šiktanc, Miler

 

FOTOGALERIE

 

KP U13 - VÝSLEDKY

 

KP U13 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

SK Rapid Psáry

4

3

0

1

36:10

9

0

0

2.

SK Slaný

3

3

0

0

19:11

9

0

0

3.

TJ Viktoria Vestec

4

3

0

1

16:13

9

0

0

4.

TJ Baník Švermov

4

3

0

1

18:16

9

0

0

5.

Povltavská FA

4

2

0

2

17:13

6

0

0

6.

FK Hořovicko

4

2

0

2

16:13

6

0

0

7.

SK Rakovník

4

2

0

2

12:11

6

0

0

8.

TJ TATRAN Sedlčany

4

2

0

2

20:22

6

0

0

9.

SK SPARTAK Příbram

4

2

0

2

21:26

6

0

0

10.

Sokol Hostouň

3

1

2

0

16:5

5

0

0

11.

Český lev - Union Beroun

4

1

1

2

14:14

4

0

0

12.

MFK Dobříš

4

1

1

2

17:19

4

0

0

13.

TJ Unhošť

3

1

0

2

7:8

3

0

0

14.

SK Lhota

4

1

0

3

15:23

3

0

0

15.

SK Roztoky

2

0

0

2

3:22

0

0

0

16.

TJ TATRAN Rakovník

3

0

0

3

5:26

0

0

0

 

U13 B | OKRESNÍ SOUTĚŽ - 1. / 3. KOLO

 

Slavoj Kladno/Kročehlavy vs. Sokol Hostouň/Hřebeč 1:12 (1:6)

Sestava: Dolejš - Lorenc, Beneš, Šilhán, Stříbrský, Čermák, Klíma, Hladký, Hašpl, Kozel, Myslík, Miler, Hasal, Varhulík, Tomášek, Rokos

 

Kročehlavy vs. Sokol Hostouň 3:2 (1:1)

Sestava: Dolejš - Beneš, Čermák, Lorenc, Hladký, Klíma, Stříbrský, Šilhán, Hašpl, Zoubek, Tomášek, Rokos, Holuša, Kozel

 

FOTOGALERIE

 

OS U13 - VÝSLEDKY

 

OS U13 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Kročehlavy

2

2

0

0

7:5

6

0

0

2.

Lhota

2

2

0

0

10:5

5

1

0

3.

Unhošť

2

1

0

1

8:6

4

0

1

4.

Hostouň/Hřebeč

2

1

0

1

14:4

3

0

0

5.

SK Kladno

2

1

0

1

9:4

3

0

0

6.

Velká Dobrá/Družec

1

1

0

0

6:1

3

0

0

7.

Doksy

2

1

0

1

9:9

3

0

0

8.

Slovan Kladno

2

1

0

1

6:6

3

0

0

9.

Tuchlovice

2

1

0

1

9:11

3

0

0

10.

Vinařice

1

0

0

1

2:4

0

0

0

11.

Kamenné Žehrovice

2

0

0

2

3:12

0

0

0

12.

Slavoj Kladno/Kročehlavy

2

0

0

2

2:18

0

0

0

 

U11 | OKRESNÍ SOUTĚŽ - 1. KOLO

 

Braškov vs. Sokol Hostouň 4:5 pp (2:3)

Sestava: Černý - Dologa, Hebelka Jonáš, Lozano, Vaňha, Čáp

 

Sokol Hostouň vs. Hřebeč 4:3 (2:2)

Sestava: Čáp - Černý, Dologa, Hebelka Jonáš, Lozano, Vaňha

 

FOTOGALERIE

 

OS U11 - VÝSLEDKY

 

OS U11 - STATISTIKY

 

U9 | OKRESNÍ SOUTĚŽ - 1. KOLO

 

Velké Přítočno vs. Sokol Hostouň 3:16 (2:8)

Sestava: Hort - Illiáš, Krupička, Kučera J., Mészáros, Urban, Vršťala

 

FOTOGALERIE

 

OS U9 - VÝSLEDKY

 

OS U9 - STATISTIKY

 

Fan Shop Sokol Hostouň