19. 9. 2019 (17:00) | Ve čtvrtek proběhne na stadionu v Hostouni nábor mladých talentů.                              FOTBAL - KTERÝ MÁ BUDOUCNOST - TO JE SOKOL HOSTOUŇ

Ohlédnutí za víkendem

Mužstva Hostouně mají za sebou další vydařený víkend. Všechny mládežnické týmy svoje utkání zvládly na výbornou. Úspěšný zápas má za sebou i rezervní mužstvo. Jedinou porážku si připsal první tým Hostouně, který prohrál na hřišti Meteoru a na potvrzení prvenství v soutěži si musí počkat do posledního kola, ve kterém přivítá pražský Motorlet. V tradiční rubrice „Ohlédnutí za víkendem“, doplněné o víkendové předehrávky a pondělní zápasy, Vám přinášíme souhrn všech výsledků a tabulek jednotlivých mužstev.

 

 


A TÝM | DIVIZE B - 29. KOLO

 

FK Meteor Praha vs. Sokol Hostouň 3:1 (1:0)

Sestava: Czehowsky - Krndžija, Trapp, Dosoudil, Vašák - Vegricht (33. Hanuščík), Marek, Vojtěšek, Kulhavý - Laušman, Hájek

Branky: 31. Budějský, 54. Frantl, 70. Kostka - 72. Laušman (p)

Žluté karty: Krndžija, Kulhavý, Dosoudil

Rozhodčí: Hányš Martin - Talpáš Petr, Jati David

 

FOTOGALERIE

 

DIVIZE - VÝSLEDKY

 

DIVIZE - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Sokol Hostouň

29

21

0

8

69:28

64

2

3

2.

FK Zbuzany 1953

29

21

0

8

69:28

62

1

0

3.

FK Baník Souš

29

20

0

9

57:41

59

3

2

4.

FK Motorlet Praha

29

17

0

12

54:39

51

4

4

5.

SK Kladno

29

16

0

13

37:35

48

4

4

6.

FK Neratovice-Byškovice

29

15

0

14

46:39

47

3

5

7.

FC Chomutov

29

16

0

13

42:51

46

3

1

8.

FK Olympie Březová

29

15

0

14

40:51

43

2

0

9.

FK Meteor Praha VIII

29

13

0

16

42:34

42

1

4

10.

FK Brandýs n. L.

29

13

0

16

45:42

41

1

3

11.

Sportovní sdružení Ostrá

29

15

0

14

40:38

41

6

2

12.

TJ Sokol Libiš

29

12

0

17

46:59

35

3

2

13.

SK POLABAN Nymburk

29

12

0

17

29:52

35

5

4

14.

FK Ostrov

29

10

0

19

40:69

31

3

4

15.

Mostecký fotbalový klub

29

8

0

21

44:72

27

1

4

16.

TJ TATRAN Rakovník

29

8

0

21

47:69

24

1

1

 

B TÝM | 1. B TŘÍDA - 25. KOLO

 

Sokol Hostouň „B“ vs. FC 05 Zavidov 2:1 (0:1)

Sestava: Obrcian - Dolejš, Viduna, Kárník (85. Hlaváček), Fábry, Bureš, Krupička L., Hofman, Linc, Michalec, Slanina (82. Vojtek)

Branky: 47. Viduna, 77. Slanina

Žluté karty: ---

Rozhodčí: Procházka Václav - Hurych Lubomír, Bydlák David

 

FOTOGALERIE

 

1. B třída - VÝSLEDKY

 

1. B třída - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

FC 05 Zavidov

25

17

0

8

70:30

54

0

3

2.

SK Rakovník "B"

25

17

0

8

66:45

50

2

1

3.

Sokol Jedomělice

25

16

0

9

60:49

46

3

1

4.

Sokol Hostouň "B"

25

16

0

9

58:49

46

4

2

5.

SK Slaný "B"

25

14

0

11

89:51

45

0

3

6.

SK Vinařice

26

15

0

11

64:46

44

3

2

7.

SK Braškov

25

16

0

9

56:48

44

5

1

8.

SK Lány

26

12

0

14

76:64

38

1

3

9.

TJ Unhošť

25

11

0

14

48:47

36

0

3

10.

SK Družec

25

11

0

14

54:51

35

1

3

11.

TJ TATRAN Rakovník "B"

25

12

0

13

54:55

35

2

1

12.

TJ Sokol Klobuky

25

11

0

14

36:66

29

4

0

13.

TJ Sokol Vraný

25

4

0

21

45:104

13

1

2

14.

SK Lišany

25

4

0

21

30:101

13

0

1

 

U19 | KRAJSKÝ PŘEBOR - 29. KOLO

 

FC Velim vs. Sokol Hostouň 0:2 (0:1)

Sestava: Plecitý - Pechar (52. Hlaváček), Bříza, Dědeček, Krejsa - Čečetka (75. Pešek), Švejda (89. Máj), Študent, Kratochvíl (84. Frýdl) - Jansa, Mikeš

Branky: 4. Jansa, 46. Mikeš

Žluté karty: Bříza

Rozhodčí: Hurych Lubomír - Bydlák David, Exner Michal

 

FOTOGALERIE

 

KP U19 - VÝSLEDKY

 

KP U19 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

TJ TATRAN Rakovník

29

26

1

2

126:38

79

0

0

2.

SK Kosmonosy

29

21

2

6

104:55

65

0

0

3.

FK Králův Dvůr

29

18

3

8

91:42

57

0

0

4.

FC Mělník

29

19

0

10

107:77

57

0

0

5.

SK POLABAN Nymburk

29

15

6

8

73:40

51

0

0

6.

FC Velim

29

16

1

12

95:67

49

0

0

7.

Sokol Hostouň

29

15

4

10

84:60

49

0

0

8.

FK Bohemia Poděbrady

29

14

4

11

77:49

46

0

0

9.

FK Říčany

29

13

1

15

68:97

40

0

0

10.

FK PŠOVKA Mělník

29

12

2

15

61:75

38

0

0

11.

SK Slaný

29

11

1

17

68:95

34

0

0

12.

Český lev - Union Beroun

29

9

4

16

51:73

31

0

0

13.

TJ Sokol Červený Újezd

29

8

2

19

59:100

26

0

0

14.

TJ Kunice

29

7

4

18

52:101

25

0

0

15.

Povltavská FA

29

7

0

22

50:122

21

0

0

16.

FK Lety

29

2

3

24

37:112

9

0

0

 

U17 | KRAJSKÝ PŘEBOR - 29. KOLO

 

FC Velim vs. Sokol Hostouň 2:5 (2:3)

Sestava: Štýbr - Černý (76. Kochlíček), Kopuletý, Kolak, Maxant (51. Malý), Civín (65. Drahota), Rohla (60. Kočovský), Nachtigal (81. Inneman), Feko (65. Linhart), Vojcickyj, Frýdl

Branky: 4. Rohla, 17. Frýdl, 38. a 42. Rohla, 77. Kočovský

Žluté karty: Nachtigal

Rozhodčí: Bydlák David - Hurych Lubomír, Exner Michal

 

FOTOGALERIE

 

KP U17 - VÝSLEDKY

 

KP U17 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

FK Králův Dvůr

29

26

1

2

168:22

79

0

0

2.

SK POLABAN Nymburk

29

26

1

2

147:22

79

0

0

3.

SK Kosmonosy

29

19

5

5

116:49

62

0

0

4.

Povltavská FA

29

19

2

8

77:55

59

0

0

5.

FC Velim

29

16

4

9

118:74

52

0

0

6.

FK Bohemia Poděbrady

29

15

4

10

76:53

49

0

0

7.

Český lev - Union Beroun

29

15

3

11

95:77

48

0

0

8.

FC Mělník

29

14

3

12

96:92

45

0

0

9.

SK Slaný

29

11

2

16

75:100

35

0

0

10.

TJ Sokol Červený Újezd

29

10

2

17

55:111

32

0

0

11.

FK Lety

29

8

5

16

62:104

29

0

0

12.

Sokol Hostouň

29

8

2

19

71:89

26

0

0

13.

FK PŠOVKA Mělník

29

7

3

19

63:99

24

0

0

14.

TJ TATRAN Rakovník

29

7

3

19

49:106

24

0

0

15.

FK Říčany

29

7

2

20

36:131

23

0

0

16.

TJ Kunice

29

3

0

26

26:146

9

0

0

 

U15 | OKRESNÍ PŘEBOR - 25. KOLO

 

Sokol Hostouň/Hřebeč vs. AFK Libčice/Tursko 5:0 (3:0)

Sestava: Szöcs - Potužník, Fedorovych, Bartoň, Herman, Hlavsa, Rekl, Švejda, Liewald, Dabrundaschvili, Kubín (Kratochvíl, Lejsek L., Musel, Stárek, Chocholáček, Markulinec, Lejsek J.)

Branky: 17. Hlavsa, 22. Kratochvíl, 31. Herman, 66. Stárek, 68. Rekl

Žluté karty: Herman

Rozhodčí: Pískač Lukáš

 

FOTOGALERIE

 

OP U15 - VÝSLEDKY

 

OP U15 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Tuchlovice

24

20

1

3

156:18

62

0

1

2.

Vinařice/Libušín

24

19

0

5

123:28

58

2

3

3.

Libčice/Tursko

24

16

0

8

102:45

48

1

1

4.

Lhota

24

16

0

8

109:49

46

3

1

5.

Sokol Hostouň/Hřebeč

24

15

0

9

76:47

43

3

1

6.

Kročehlavy B

24

13

0

11

73:66

39

2

2

7.

Unhošť

23

12

0

11

73:52

35

2

1

8.

Rakovník

23

11

1

11

74:56

34

0

0

9.

Hrdlív/Zlonice

24

11

0

13

72:74

33

1

1

10.

Zichovec/Vraný

24

9

0

15

78:74

30

0

3

11.

Stehelčeves

24

7

0

17

47:147

22

1

2

12.

Smečno

24

5

0

19

50:151

14

1

0

13.

Brandýsek

24

0

0

24

11:237

0

0

0

 

U13 A | OKRESNÍ SOUTĚŽ A - 12. KOLO

 

Sokol Hostouň „A“ vs. SK Kročehlavy 6:2 (4:1)

Sestava: Fanta - Šíp, Boháčová, Šiktanc, Hašpl L., Pospíšil, Hasal, Mráček, Kašpar, Kučera M., Sailer, Zoubek, Příbrská, Miler, Tengeri, Kozel

 

FOTOGALERIE

 

OS U13 - VÝSLEDKY

 

OS U13 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Sokol Hostouň

13

13

0

0

95:13

39

0

0

2.

Unhošť A

12

10

0

2

98:23

30

0

0

3.

Velvary

12

10

0

2

72:34

30

0

0

4.

Vraný/Zichovec

12

8

0

4

49:29

23

2

1

5.

SK Kladno

12

7

0

5

59:32

22

0

1

6.

Slovan Kladno

13

7

0

6

64:48

22

0

1

7.

Lhota A

13

6

0

7

60:63

19

0

1

8.

Braškov/Velké Přítočno

13

6

0

7

34:51

18

1

1

9.

Slaný B

13

5

0

8

53:57

16

0

1

10.

Kročehlavy

13

6

0

7

24:43

15

3

0

11.

Slatina

14

5

0

9

31:65

15

0

0

12.

Doksy

13

4

0

9

36:63

14

0

2

13.

Stehelčeves

13

5

0

8

36:60

13

3

1

14.

Zlonice

13

4

0

9

40:88

12

0

0

15.

Zvoleněves

13

0

0

13

21:103

0

0

0

 

U13 B | OKRESNÍ SOUTĚŽ B - 12. KOLO

 

Sokol Hostouň B vs. FK Žižice 8:0 (3:0)

Sestava: Fanta - Šíp, Boháčová, Hašpl P., Hašpl L., Pospíšil, Hasal, Mráček, Kašpar, Zoubek, Sailer, Paiskr, Příbrská, Miler, Kozel

 

FOTOGALERIE

 

OS U13 - VÝSLEDKY

 

OS U13 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Unhošť B

13

11

0

2

70:22

34

0

1

2.

Sokol Hostouň B

13

10

0

3

77:16

30

0

0

3.

Lhota B

12

9

0

3

56:36

28

0

1

4.

Libušín

12

8

0

4

42:32

24

2

2

5.

Stochov

11

8

0

3

52:20

23

1

0

6.

Velká Dobrá/Družec

13

7

0

6

37:34

22

0

1

7.

Pozdeň

12

7

0

5

46:23

21

1

1

8.

Tuchlovice

13

7

0

6

48:36

21

0

0

9.

Zákolany

12

7

0

6

51:33

20

2

1

10.

Vinařice

12

6

0

6

37:36

17

1

0

11.

Kamenné Žehrovice

13

6

0

8

38:62

17

2

1

12.

Hřebeč

13

5

0

8

37:56

15

1

1

13.

Žižice

12

2

0

10

16:65

6

1

1

14.

Buštěhrad

12

1

0

11

14:71

4

0

1

15.

Pchery

13

0

0

13

12:91

0

0

0

 

Fan Shop Sokol Hostouň