A tým | 25. 5. 2019 (10:15) | Tatran Rakovník vs. Sokol Hostouň                                                         B tým | 26. 5. 2019 (17:00) | Sokol Hostouň vs. SK Lány

Ohlédnutí za víkendem

Mužstva Hostouně zasáhla v uplynulých dnech celkem do 15 zápasů. V 11 z nich slavili Hostouňští vítězství, ve 3 případech odešli poraženi a jedno utkání skončilo nerozhodně. A stejně jako v předešlých týdnech, se i tentokrát činili střelci Sokola. Celkem nasázeli svým soupeřům 74 branek! V tradiční rubrice „Ohlédnutí za víkendem“, doplněné o víkendové předehrávky a pondělní zápasy, Vám přinášíme souhrn všech výsledků a tabulek jednotlivých mužstev.

 

 

A TÝM | DIVIZE B - 25. KOLO

 

Sokol Hostouň vs. SS Ostrá 2:0 (0:0)

Sestava: Czehowsky - Vašák, Dosoudil, Trapp (46. Hanuščík), Charvát - Kabele, Marek, Kulhavý (89. Kárník), Věchtík (66. Vojtěšek) - Laušman (90. Křižka), Vegricht (76. Krndžija)

Branky: 52. a 68. (p) Laušman

Žluté karty: Marek

Rozhodčí: Cihlář Jan - Langmajer Lukáš, Duda Miroslav

 

FOTOGALERIE

 

DIVIZE - VÝSLEDKY

 

DIVIZE - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Sokol Hostouň

25

19

0

6

63:24

57

2

2

2.

FK Zbuzany 1953

25

18

0

7

56:21

53

1

0

3.

FK Baník Souš

25

17

0

8

45:36

49

3

1

4.

FK Motorlet Praha

25

16

0

9

48:33

47

4

3

5.

FC Chomutov

25

14

0

11

34:41

40

3

1

6.

FK Meteor Praha VIII

25

12

0

13

37:29

38

1

3

7.

FK Brandýs n.L.

25

12

0

13

36:32

38

1

3

8.

FK Neratovice-Byškovice

25

12

0

13

35:32

38

3

5

9.

SK Kladno

24

12

0

12

32:29

38

2

4

10.

FK Olympie Březová

25

13

0

12

34:42

38

1

0

11.

Sportovní sdružení Ostrá

25

12

0

13

30:30

32

6

2

12.

TJ Sokol Libiš

25

11

0

14

37:48

32

3

2

13.

SK POLABAN Nymburk

25

10

0

15

26:44

30

4

4

14.

FK Ostrov

25

9

0

16

32:56

28

2

3

15.

TJ TATRAN Rakovník

24

7

0

17

38:53

21

0

0

16.

Mostecký fotbalový klub

25

5

0

20

34:67

18

1

4

 

B TÝM | 1. B TŘÍDA - 21. KOLO

 

TJ Unhošť vs. Sokol Hostouň „B“ 1:5 (1:2)

Sestava: Ondrejička - Hlava (73. Hlaváček), Viduna, Dolejš, Fábry, Bureš (77. Jansa), Krupička L., Nachtigal (77. Študent), Linc (57. Žíla), Slanina (70. Eliáš), Michalec

Branky: 11. Michalec, 43. a 56. Slanina, 49. Nachtigal, 74. Žíla

Žluté karty: ---

Rozhodčí: Zdeněk Josef - Hron Karel, Kratochvíl Vladimír

 

FOTOGALERIE

 

1. B třída - VÝSLEDKY

 

1. B třída - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

SK Rakovník "B"

21

15

0

6

55:35

44

2

1

2.

FC 05 Zavidov

20

13

0

7

49:26

42

0

3

3.

SK Slaný "B"

21

12

0

9

74:41

39

0

3

4.

Sokol Jedomělice

21

13

0

8

54:42

38

2

1

5.

SK Braškov

21

13

0

8

43:39

36

4

1

6.

SK Vinařice

21

12

0

9

45:38

35

3

2

7.

Sokol Hostouň "B"

21

12

0

9

41:45

34

4

2

8.

SK Lány

22

10

0

12

59:50

32

1

3

9.

TJ Unhošť

21

10

0

11

42:34

32

0

2

10.

TJ TATRAN Rakovník "B"

21

11

0

10

45:45

32

2

1

11.

SK Družec

21

10

0

11

42:39

31

1

2

12.

TJ Sokol Klobuky

21

9

0

12

29:50

23

4

0

13.

SK Lišany

21

4

0

17

25:70

13

0

1

14.

TJ Sokol Vraný

21

3

0

18

33:82

10

1

2

 

U19 | KRAJSKÝ PŘEBOR - 22./ 25. KOLO

 

Sokol Hostouň vs. Povltavská FA 7:1 (2:1)

Sestava: Větrovec - Frýdl, Krejsa, Švejda, Hlaváček (62. Pešek) - Kratochvíl (46. Pechar), Jansa (72. Jůza), Študent, Čečetka (69. Kočovský) - Mikeš, Feko

Branky: 2., 23., 59. a 76. Mikeš, 73. Švejda, 78. Jansa, 82. Kočovský

Žluté karty: Jansa

Rozhodčí: Pagáč Tomáš - Jeřábek Michal, Absolín Vojtěch

 

FK Lety vs. Sokol Hostouň 1:7 (1:5)

Sestava: Větrovec - Frýdl, Krejsa, Švejda, Hlaváček (62. Pešek) - Kratochvíl (46. Pechar), Jansa (72. Jůza), Študent, Čečetka (69. Kočovský) - Mikeš, Feko

Branky: 22., 31. a 74. Mikeš, 34. Frýdl, 38. Študent, 40. Kratochvíl, 87. Jůza

Žluté karty: Čečetka

Rozhodčí: Pagáč Tomáš - Jeřábek Michal, Šop Václav

 

FOTOGALERIE

 

KP U19 - VÝSLEDKY

 

KP U19 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

TJ TATRAN Rakovník

25

23

0

2

109:35

69

0

0

2.

SK Kosmonosy

25

19

2

4

87:41

59

0

0

3.

FK Králův Dvůr

25

17

2

6

83:33

53

0

0

4.

FC Velim

25

15

1

9

90:57

46

0

0

5.

FC Mělník

25

15

0

10

86:70

45

0

0

6.

SK POLABAN Nymburk

24

13

5

6

55:30

44

0

0

7.

FK Bohemia Poděbrady

25

13

3

9

71:40

42

0

0

8.

Sokol Hostouň

25

11

4

10

73:58

37

0

0

9.

FK Říčany

23

10

1

12

57:74

31

0

0

10.

FK PŠOVKA Mělník

25

9

2

14

50:66

29

0

0

11.

Český lev - Union Beroun

25

8

4

13

48:65

28

0

0

12.

SK Slaný

25

9

1

15

54:83

28

0

0

13.

TJ Kunice

25

6

4

15

44:83

22

0

0

14.

TJ Sokol Červený Újezd

25

6

2

17

48:84

20

0

0

15.

Povltavská FA

24

6

0

18

39:105

18

0

0

16.

FK Lety

25

1

3

21

29:99

6

0

0

 

U17 | KRAJSKÝ PŘEBOR - 22./25. KOLO

 

Sokol Hostouň vs. Povltavská FA 2:1 (1:1)

Sestava: Štýbr - Černý, Kolak, Kopuletý (26. Maxant), Malý - Vojcickyj, Jůza (63. Kochlíček), Inneman (73. Drahota), Volf (31. Hlavsa) - Rohla, Linhart (48. Kupčík)

Branky: 40. Rohla, 49. Maxant

Žluté karty: Černý, Linhart

Rozhodčí: Jeřábek Michal - Pagáč Tomáš, Absolín Vojtěch

 

FK Lety vs. Sokol Hostouň 3:3 (1:3)

Sestava: Štýbr - Maxant (74. Drahota), Černý, Kolak, Malý, Vojcickyj, Civín (77. Kochlíček), Inneman (66. Liewald), Rohla, Linhart (54. Hlavsa), Kupčík (41. Jůza)

Branky: 5. Vojcickyj, 23. Rohla, 31. Civín

Žluté karty: Rohla, Linhart

Rozhodčí: Jeřábek Michal - Pagáč Tomáš, Šop Václav

 

FOTOGALERIE

 

KP U17 - VÝSLEDKY

 

KP U17 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

FK Králův Dvůr

25

22

1

2

144:20

67

0

0

2.

SK POLABAN Nymburk

24

21

1

2

113:20

64

0

0

3.

SK Kosmonosy

25

16

5

4

97:43

53

0

0

4.

Povltavská FA

24

15

2

7

64:49

47

0

0

5.

FC Velim

25

14

4

7

106:58

46

0

0

6.

FK Bohemia Poděbrady

25

13

4

8

64:45

43

0

0

7.

FC Mělník

25

13

3

9

89:78

42

0

0

8.

Český lev - Union Beroun

25

12

3

10

81:71

39

0

0

9.

FK Lety

25

8

5

12

56:87

29

0

0

10.

SK Slaný

25

8

2

15

57:89

26

0

0

11.

TJ Sokol Červený Újezd

25

8

2

15

44:100

26

0

0

12.

FK Říčany

23

7

2

14

35:93

23

0

0

13.

TJ TATRAN Rakovník

25

6

3

16

40:75

21

0

0

14.

Sokol Hostouň

25

6

2

17

56:77

20

0

0

15.

FK PŠOVKA Mělník

25

5

3

17

52:87

18

0

0

16.

TJ Kunice

25

3

0

22

20:126

9

0

0

 

 

U15 | OKRESNÍ PŘEBOR - 21. KOLO

 

AFK Tuchlovice vs. Sokol Hostouň/Hřebeč 1:0 (0:0)

Sestava: Štýbr - Lejsek J., Šesták, Rekl, Potužník, Švejda, Fedorovych, Liewald, Dabrundaschvili, Hlavsa, Kubín (Stárek, Chocholáček, Kratochvíl)

Branky: ---

Žluté karty: ---

Rozhodčí: Čechovský Jakub

 

FOTOGALERIE

 

OP U15 - VÝSLEDKY

 

OP U15 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Tuchlovice

19

17

1

1

140:10

52

0

0

2.

Vinařice/Libušín

19

16

0

3

110:23

49

1

2

3.

Libčice/Tursko

19

13

0

6

82:33

39

1

1

4.

Unhošť

19

12

1

6

68:34

36

2

1

5.

Hostouň/Hřebeč

19

12

0

7

66:38

35

2

1

6.

Lhota

19

11

0

8

83:46

31

3

1

7.

Kročehlavy B

19

10

0

9

64:52

30

2

2

8.

Hrdlív/Zlonice

19

9

0

10

52:59

27

1

1

9.

Rakovník

18

8

1

9

52:46

25

0

0

10.

Zichovec/Vraný

20

7

0

13

59:62

24

0

3

11.

Stehelčeves

18

3

1

14

29:114

11

1

2

12.

Smečno

20

4

0

16

29:129

11

1

0

13.

Brandýsek

20

0

0

20

9:197

0

0

0

 

U13 A | OKRESNÍ SOUTĚŽ A - 8. KOLO

 

Sokol Hostouň „A“ vs. SK Slatina 10:0 (5:0)

Sestava: Fanta - Šíp, Boháčová, Hašpl L., Unger, Pospíšil, Hasal, Mráček, Kašpar, Kučera M., Šiktanc, Dhouieb, Příbrská, Miler

 

FOTOGALERIE

 

OS U13 - VÝSLEDKY

 

OS U13 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Sokol Hostouň

8

8

0

0

54:8

24

0

0

2.

Unhošť A

9

7

0

2

65:18

21

0

0

3.

Velvary

8

7

0

1

45:22

21

0

0

4.

Slovan Kladno

10

7

0

3

53:35

21

0

0

5.

SK Kladno

8

5

0

3

44:18

16

0

1

6.

Vraný/Zichovec

8

5

0

3

33:16

15

1

1

7.

Lhota A

9

5

0

4

46:47

15

0

0

8.

Doksy

7

3

0

4

21:25

11

0

2

9.

Slaný B

10

3

0

7

41:42

10

0

1

10.

Kročehlavy

9

4

0

5

13:34

9

3

0

11.

Stehelčeves

7

3

0

4

15:28

8

2

1

12.

Braškov/Velké Přítočno

7

2

0

5

12:26

6

1

1

13.

Slatina

8

2

0

6

10:35

6

0

0

14.

Zlonice

9

1

0

8

28:76

3

0

0

15.

Zvoleněves

7

0

0

7

13:63

0

0

0

 

U13 B | OKRESNÍ SOUTĚŽ B - 6./8./15. KOLO

 

Sokol Hostouň B vs. SK Zákolany 7:3 (3:0)

Sestava: Čáp - Myslík, Boháčová, Tengeri, Hašpl P., Pospíšil, Fanta, Varhulík, Paiskr, Kašpar, Kučera M., Táborský, Dhouieb, Šiktanc, Miler

 

Sokol Hostouň B vs. Baník Libušín 7:0 (3:0)

Sestava: Fanta - Šíp, Boháčová, Hašpl L., Hašpl P., Pospíšil, Hasal, Paiskr, Kašpar, Unger, Sailer, Příbrská, Kozel, Miler

 

Sokol Hostouň B vs. V. Dobrá/Družec 4:0 (2:0)

Sestava: Čáp - Šíp, Boháčová, Tomášek, Hašpl P., Tengeri, Varhulík, Paiskr, Mráček, Sailer, Zoubek, Rokos, Příbrská, Miler, Hašpl L., Kozel

 

FOTOGALERIE

 

OS U13 - VÝSLEDKY

 

OS U13 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Lhota B

9

8

0

1

46:24

24

0

0

2.

Unhošť B

8

6

0

2

40:18

19

0

1

3.

Libušín

9

6

0

3

34:20

19

1

2

4.

Sokol Hostouň B

9

6

0

3

50:14

18

0

0

5.

Pozdeň

10

6

0

4

39:22

18

1

1

6.

Stochov

9

6

0

3

37:15

17

1

0

7.

Vinařice

9

6

0

3

32:22

17

1

0

8.

Kamenné Žehrovice

9

6

0

4

31:30

17

2

1

9.

Zákolany

9

5

0

5

43:25

15

1

1

10.

Tuchlovice

9

5

0

4

39:26

15

0

0

11.

Velká Dobrá/Družec

9

4

0

5

24:28

13

0

1

12.

Hřebeč

10

4

0

6

30:48

11

1

0

13.

Žižice

10

2

0

8

15:55

6

1

1

14.

Buštěhrad

10

0

0

10

8:61

1

0

1

15.

Pchery

9

0

0

9

8:68

0

0

0

 

U11 | OKRESNÍ SOUTĚŽ - 6. KOLO

 

TJ Unhošť vs. Sokol Hostouň 1:10 (0:4)

Sestava: Čáp - Táborský, Boháčová, Rokos, Tomášek, Dhouieb, Tengeri, Myslík, Varhulík, Šiktanc, Kučera M.

 

Baník Švermov vs. Sokol Hostouň 3:4 (3:3)

Sestava: Čáp - Táborský, Boháčová, Rokos, Tomášek, Dhouieb, Tengeri, Myslík, Varhulík, Šiktanc, Kučera M.

 

FOTOGALERIE

 

OS U11 - VÝSLEDKY

 

OS U11 - STATISTIKY

 

U9 | OKRESNÍ SOUTĚŽ - 6. KOLO

 

Sokol Hostouň A vs. SK Kročehlavy 4:8 (2:3)

Sestava: Mészáros - Hort, Kantor, Skála, Krupička, Kučera J., Illiáš

 

Sokol Hostouň A vs. SK Lhota 2:9 (2:3)

Sestava: Mészáros - Hort, Kantor, Skála, Krupička, Kučera J., Illiáš

 

FOTOGALERIE

 

OS U9 - VÝSLEDKY

 

OS U9 - STATISTIKY

 

 

Fan Shop Sokol Hostouň