Děkujeme všem fanouškům a příznivcům za podporu našeho klubu v podzimní části sezóny. Na úspěšném účinkování mužstev Hostouně v soutěžích máte nemalý podíl i Vy!

Ohlédnutí za víkendem

Podzimní mistrovská část sezóny 2018/19 je u konce. Po sobotních zápasech A mužstva a dorostů, uzavřeli v neděli první půlku letošní sezóny i starší žáci a muži B mužstva. V posledním díle tradiční rubriky „Ohlédnutí za víkendem“ Vám přinášíme souhrn všech výsledků a tabulek jednotlivých mužstev.

Foto: Zuzana Šůsová

 

A TÝM | DIVIZE B - 15. KOLO

 

FK Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň 1:2 (0:0)

Sestava: Czehowsky - Vašák (75. Věchtík), Křižka, Viduna, Charvát - Vegricht (90. Stojka), Kabele, Kulhavý, Lohoyda (83. Zajac) - Hájek, Kostorek (89. Bělíček) | Kudrna, Kárník, Linc

Branky: 49. Kostorek, 59. Hájek

Žluté karty: Vašák, Kabele

Rozhodčí: Šimek Zdeněk - Hájek Robert, Raplík Lukáš

 

FOTOGALERIE

 

DIVIZE - VÝSLEDKY

 

DIVIZE - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Sokol Hostouň

15

10

0

5

41:17

31

0

1

2.

FK Zbuzany 1953

15

10

0

5

31:11

30

0

0

3.

FK Meteor Praha VIII

15

9

0

6

21:13

28

1

2

4.

FK Baník Souš

15

10

0

5

26:23

28

2

0

5.

FK Neratovice-Byškovice

15

9

0

6

23:15

27

2

2

6.

FK Brandýs n.L.

15

9

0

6

24:18

27

1

1

7.

FK Olympie Březová

15

9

0

6

20:18

26

1

0

8.

SK Kladno

15

7

0

8

20:17

24

1

4

9.

FK Motorlet Praha

15

8

0

7

22:18

23

3

2

10.

FC Chomutov

15

8

0

7

20:27

23

2

1

11.

Sportovní sdružení Ostrá

15

8

0

7

15:16

21

4

1

12.

SK POLABAN Nymburk

15

6

0

9

16:26

20

1

3

13.

TJ Sokol Libiš

15

6

0

9

18:30

17

2

1

14.

FK Ostrov

15

4

0

11

15:30

14

0

2

15.

Mostecký fotbalový klub

15

4

0

11

18:35

12

1

1

16.

TJ TATRAN Rakovník

15

3

0

12

20:36

9

0

0

 

B TÝM | 1. B TŘÍDA - 13. KOLO

 

Sokol Hostouň „B“ vs. SK Rakovník „B“ 1:0 pp (0:0)

Sestava: Obrcian - Hlava, Viduna, Seidl, Krejsa - Žíla (79. Jansa), Krupička L., Nachtigal, Tygl (87. Hlaváček) - Slanina, Linc (89. Čečetka)

Branky: ---

Žluté karty: Viduna, Krupička L.

Rozhodčí: Braunšveig Vojtěch - Remenec Lubomír, Tichý Lukáš

 

FOTOGALERIE

 

1. B třída - VÝSLEDKY

 

1. B třída - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

SK Rakovník "B"

13

12

0

1

31:10

36

1

1

2.

SK Družec

13

9

0

4

31:14

28

0

1

3.

FC 05 Zavidov

13

9

0

4

28:17

28

0

1

4.

SK Slaný "B"

13

8

0

5

47:27

25

0

1

5.

Sokol Jedomělice

13

8

0

5

30:26

23

1

0

6.

SK Vinařice

13

7

0

6

29:24

22

1

2

7.

SK Braškov

13

7

0

6

25:23

21

1

1

8.

Sokol Hostouň "B"

13

7

0

6

16:29

18

3

0

9.

TJ TATRAN Rakovník "B"

13

6

0

7

18:27

17

2

1

10.

TJ Unhošť

13

5

0

8

27:23

16

0

1

11.

SK Lány

13

5

0

8

34:37

15

1

1

12.

TJ Sokol Klobuky

13

4

0

9

12:31

10

2

0

13.

TJ Sokol Vraný

13

2

0

11

22:38

7

0

1

14.

SK Lišany

13

2

0

11

14:38

7

0

1

 

U19 | KRAJSKÝ PŘEBOR - 15. KOLO

 

TJ Tatran Rakovník vs. Sokol Hostouň 3:0 (1:0)

Sestava: Plecitý - Hlaváček (83. Kopuletý P.), Bříza, Krejsa, Máj (53. Ďurčanský) - Dlouhý, Študent (72. Pešek), Švejda, Kratochvíl - Jansa, Mikeš (25. Čečetka)

Branky: ---

Žluté karty: ---

Rozhodčí: Vodrážka Tomáš - Vrubel Marek, Kalaj René

 

FOTOGALERIE

 

KP U19 - VÝSLEDKY

 

KP U19 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

SK Kosmonosy

15

12

2

1

61:24

38

0

0

2.

TJ TATRAN Rakovník

13

11

0

2

51:24

33

0

0

3.

FK Králův Dvůr

15

10

1

4

50:19

31

0

0

4.

FK Bohemia Poděbrady

14

9

1

4

37:17

28

0

0

5.

SK POLABAN Nymburk

14

8

3

3

34:15

27

0

0

6.

FC Mělník

15

8

0

7

52:48

24

0

0

7.

FC Velim

14

7

1

6

49:37

22

0

0

8.

FK Říčany

15

7

1

7

41:47

22

0

0

9.

SK Slaný

14

6

1

7

34:46

19

0

0

10.

Český lev - Union Beroun

15

5

3

7

30:36

18

0

0

11.

Sokol Hostouň

15

5

2

8

38:41

17

0

0

12.

TJ Sokol Červený Újezd

15

5

1

9

35:50

16

0

0

13.

FK PŠOVKA Mělník

15

4

2

9

30:44

14

0

0

14.

TJ Kunice

15

4

2

9

32:52

14

0

0

15.

Povltavská FA

15

4

0

11

28:58

12

0

0

16.

FK Lety

15

1

2

12

18:62

5

0

0

 

U17 | KRAJSKÝ PŘEBOR - 15. KOLO

 

TJ Tatran Rakovník vs. Sokol Hostouň 0:4 (0:3)

Sestava: Adámek (41. Štýbr) - Černý, Kupčík (69. Kopuletý J.), Maxant (54. Nachtigal), Malý, Civín, Kočovský (57. Kočovský), Frýdl (69. Kolak), Feko, Jůza (51. Linhart), Rohla (57. Vojcickyj)

Branky: 2. Civín, 31. Rohla, 40. Rohla, 72. Linhart

Žluté karty: Linhart

Žluté karty: Linhart

Rozhodčí: Vrubel Marek

 

FOTOGALERIE

 

KP U17 - VÝSLEDKY

 

KP U17 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

FK Králův Dvůr

15

13

0

2

87:12

39

0

0

2.

SK POLABAN Nymburk

14

12

1

1

66:10

37

0

0

3.

SK Kosmonosy

15

11

3

1

67:23

36

0

0

4.

Povltavská FA

15

11

2

2

43:26

35

0

0

5.

FC Mělník

15

10

0

5

60:43

30

0

0

6.

FK Bohemia Poděbrady

14

9

1

4

35:17

28

0

0

7.

FC Velim

14

7

2

5

53:36

23

0

0

8.

Český lev - Union Beroun

15

5

3

7

37:47

18

0

0

9.

SK Slaný

14

5

1

8

40:48

16

0

0

10.

FK Lety

15

4

3

8

24:56

15

0

0

11.

TJ TATRAN Rakovník

13

4

1

8

16:37

13

0

0

12.

FK Říčany

15

4

1

10

24:66

13

0

0

13.

TJ Sokol Červený Újezd

15

4

0

11

28:65

12

0

0

14.

FK PŠOVKA Mělník

15

3

1

11

33:45

10

0

0

15.

Sokol Hostouň

15

3

1

11

29:50

10

0

0

16.

TJ Kunice

15

2

0

13

14:75

6

0

0

 

U15 | OKRESNÍ PŘEBOR - 13. KOLO

 

Sokol Hostouň/Hřebeč vs. Vinařice/Libušín 2:5 (1:2)

Sestava: Szöcs - Rekl, Fedorovych, Potužník, Lejsek L., Liewald, Bartoň, Švejda, Hlavsa, Lejsek J., Dabrundaschvili (Musel, Stárek, Chocholáček, Kratochvíl, Markulinec, Pajkrt)

Branky: 5. a 50. Hlavsa

Žluté karty: ---

Rozhodčí: Pagáč Tomáš

 

FOTOGALERIE

 

OP U15 - VÝSLEDKY

 

OP U15 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Tuchlovice

12

11

0

1

78:10

33

0

0

2.

Vinařice/Libušín

12

10

0

2

84:14

31

0

1

3.

Unhošť

11

8

0

3

49:23

23

1

0

4.

Libčice/Tursko

11

8

0

3

44:20

23

1

0

5.

Rakovník

12

7

0

5

43:30

21

0

0

6.

Lhota

12

7

0

5

53:27

20

1

0

7.

Sokol Hostouň/Hřebeč

12

7

0

5

29:27

20

2

1

8.

Zichovec/Vraný

12

5

0

7

46:39

17

0

2

9.

Kročehlavy B

12

5

0

7

39:37

15

1

1

10.

Hrdlív/Zlonice

12

5

0

7

36:39

14

1

0

11.

Smečno

12

3

0

9

16:80

9

0

0

12.

Stehelčeves

12

1

0

11

15:83

5

0

2

13.

Brandýsek

12

0

0

12

5:108

0

0

0

 

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Fan Shop Sokol Hostouň