17. 11. 2018 (10:15) >>> A tým | FK Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň                                                       18. 11. 2018 (13:30) >>> B tým | Sokol Hostouň "B" vs. SK Rakovník "B"

Ohlédnutí za víkendem

O prvním listopadovém víkendu zasáhla do mistrovských soutěží všechna naše mužstva. V tradiční rubrice „Ohlédnutí za víkendem“, rozšířené o víkendové předehrávky, Vám přinášíme souhrn všech výsledků a tabulek jednotlivých mužstev.

Foto: Zuzana Šůsová

 

A TÝM | DIVIZE B - 13. KOLO

 

FK Zbuzany 1953 vs. Sokol Hostouň 2:0 (2:0)

Sestava: Kudrna - Vašák (79. Křižka), Hanuščík, Viduna, Charvát - Kabele (88. Věchtík), Marek (45. Bělíček), Kulhavý, Lohoyda (62. Kostorek) - Hájek, Vegricht (62. Zajac) | Czehowsky, Stojka

Branky: ---

Žluté karty: Viduna, Marek, Kostorek

Rozhodčí: Dujsík Jiří - Drábek Drahoslav, Šimek Zdeněk

 

FOTOGALERIE

 

DIVIZE - VÝSLEDKY

 

DIVIZE - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Sokol Hostouň

13

9

0

4

39:14

28

0

1

2.

FK Zbuzany 1953

13

9

0

4

27:7

27

0

0

3.

FK Brandýs n.L.

13

8

0

5

19:15

24

1

1

4.

FK Baník Souš

13

8

0

5

23:23

23

1

0

5.

FK Meteor Praha VIII

13

7

0

6

17:12

22

1

2

6.

FK Neratovice-Byškovice

13

7

0

6

19:15

22

1

2

7.

Sportovní sdružení Ostrá

13

8

0

5

14:11

21

4

1

8.

SK Kladno

13

6

0

7

17:15

21

1

4

9.

FC Chomutov

13

7

0

6

18:23

21

1

1

10.

FK Motorlet Praha

13

7

0

6

19:15

20

3

2

11.

FK Olympie Březová

13

7

0

6

16:16

20

1

0

12.

SK POLABAN Nymburk

13

6

0

7

14:24

18

1

1

13.

FK Ostrov

13

4

0

9

14:24

14

0

2

14.

TJ Sokol Libiš

13

5

0

8

16:29

13

2

0

15.

Mostecký fotbalový klub

13

4

0

9

16:27

12

1

1

16.

TJ TATRAN Rakovník

13

2

0

11

16:34

6

0

0

 

B TÝM | 1. B TŘÍDA - 11. KOLO

 

Sokol Hostouň „B“ vs. TJ Tatran Rakovník „B“ 0:3 (0:0)

Sestava: Ondrejička - Hlava (79. Jansa), Kameš (56. Mikeš), Křižka, Kárník - Žíla (46. Onu Nsii), Nachtigal, Krupička L., Tygl - Linc, Slanina | Eliáš, Fábry

Branky: ---

Žluté karty: ---

Rozhodčí: Dragoun Radek - Musil Jiří, Kuka Vladimír

 

FOTOGALERIE

 

1. B třída - VÝSLEDKY

 

1. B třída - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

SK Rakovník "B"

11

11

0

0

29:10

32

1

0

2.

FC 05 Zavidov

11

8

0

3

26:15

25

0

1

3.

Sokol Jedomělice

11

8

0

3

29:17

23

1

0

4.

SK Družec

11

7

0

4

23:14

22

0

1

5.

SK Slaný "B"

11

6

0

5

38:24

19

0

1

6.

SK Vinařice

11

5

0

6

23:21

16

1

2

7.

Sokol Hostouň "B"

11

6

0

5

15:27

16

2

0

8.

SK Braškov

11

5

0

6

21:22

15

1

1

9.

TJ TATRAN Rakovník "B"

11

5

0

6

15:22

14

2

1

10.

TJ Unhošť

11

4

0

7

24:19

13

0

1

11.

SK Lány

11

4

0

7

28:33

12

1

1

12.

TJ Sokol Klobuky

11

4

0

7

11:27

10

2

0

13.

TJ Sokol Vraný

11

2

0

9

18:31

7

0

1

14.

SK Lišany

11

2

0

9

12:30

7

0

1

 

U19 | KRAJSKÝ PŘEBOR - 13. KOLO

 

FK Králův Dvůr vs. Sokol Hostouň 6:2 (1:1)

Sestava: Větrovec - Pechar (46. Frýdl), Balej, Bříza, Krejsa (70. Máj) - Hlaváček, Švejda, Študent, Čečetka (35. Kratochvíl) - Jansa (78. Kočovský), Mikeš (78. Šajban) | Adámek

Branky: 37. Mikeš, 67. Jansa

Žluté karty: Študent

Rozhodčí: Burian Michal - Šesták Matěj, Sekerka Pavel

 

FOTOGALERIE

 

KP U19 - VÝSLEDKY

 

KP U19 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

SK Kosmonosy

13

11

2

0

53:20

35

0

0

2.

FK Králův Dvůr

13

9

0

4

48:18

27

0

0

3.

TJ TATRAN Rakovník

11

9

0

2

44:22

27

0

0

4.

FK Bohemia Poděbrady

12

8

0

4

34:16

24

0

0

5.

SK POLABAN Nymburk

12

7

3

2

32:14

24

0

0

6.

FC Velim

12

7

1

4

49:31

22

0

0

7.

FK Říčany

13

6

1

6

38:39

19

0

0

8.

FC Mělník

13

6

0

7

45:46

18

0

0

9.

SK Slaný

12

5

1

6

33:45

16

0

0

10.

Český lev - Union Beroun

13

4

3

6

26:32

15

0

0

11.

Sokol Hostouň

13

4

2

7

34:38

14

0

0

12.

FK PŠOVKA Mělník

13

4

2

7

28:37

14

0

0

13.

Povltavská FA

13

4

0

9

25:51

12

0

0

14.

TJ Kunice

13

3

2

8

27:48

11

0

0

15.

TJ Sokol Červený Újezd

13

3

1

9

29:48

10

0

0

16.

FK Lety

13

1

2

10

14:54

5

0

0

 

U17 | KRAJSKÝ PŘEBOR - 13. KOLO

 

FK Králův Dvůr vs. Sokol Hostouň 5:1 (1:0)

Sestava: Štýbr (63. Adámek) - Maxant (45. Jůza), Kočovský, Černý, Nachtigal, Feko (58. Kolak), Vojcickyj (63. Kupčík), Frýdl, Civín, Rohla (71. Linhart), Malý (58. Drahota)

Branky: 75. Linhart

Žluté karty: Nachtigal, Kočovský

Rozhodčí: Šesták Matěj - Burian Michal, Sekerka Pavel

 

FOTOGALERIE

 

KP U17 - VÝSLEDKY

 

KP U17 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

FK Králův Dvůr

13

11

0

2

81:12

33

0

0

2.

SK POLABAN Nymburk

12

11

0

1

62:7

33

0

0

3.

SK Kosmonosy

13

10

2

1

58:20

32

0

0

4.

Povltavská FA

13

10

2

1

36:17

32

0

0

5.

FK Bohemia Poděbrady

12

9

1

2

34:12

28

0

0

6.

FC Mělník

13

8

0

5

47:42

24

0

0

7.

Český lev - Union Beroun

13

5

2

6

36:44

17

0

0

8.

SK Slaný

12

5

1

6

39:43

16

0

0

9.

FC Velim

11

4

2

5

44:34

14

0

0

10.

FK Lety

13

4

2

7

22:53

14

0

0

11.

TJ Sokol Červený Újezd

13

4

0

9

23:49

12

0

0

12.

FK Říčany

12

3

1

8

21:56

10

0

0

13.

FK PŠOVKA Mělník

13

2

1

10

23:39

7

0

0

14.

TJ TATRAN Rakovník

9

2

1

6

11:29

7

0

0

15.

Sokol Hostouň

13

2

1

10

24:46

7

0

0

16.

TJ Kunice

13

1

0

12

11:69

3

0

0

 

U15 | OKRESNÍ PŘEBOR - 11. KOLO

 

Sokol Hostouň/Hřebeč vs. TJ Unhošť 1:5 (1:4)

Sestava: Szöcs - Rekl, Fedorovych, Potužník, Lejsek L., Liewald, Herman, Švejda, Hlavsa, Lejsek J., Dabrundaschvili (Musel, Bartoň, Sadloň, Chocholáček, Milota, Markulinec, Pajkrt)

Branky: 8. Švejda

Žluté karty: ---

Rozhodčí: Bajer Jiří

 

FOTOGALERIE

 

OP U15 - VÝSLEDKY

 

OP U15 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Vinařice/Libušín

10

9

0

1

76:9

27

0

0

2.

Tuchlovice

10

9

0

1

71:8

27

0

0

3.

Unhošť

10

8

0

2

48:18

23

1

0

4.

Libčice/Tursko

10

7

0

3

42:19

20

1

0

5.

Sokol Hostouň/Hřebeč

10

7

0

3

26:20

20

2

1

6.

Lhota

10

6

0

4

49:23

17

1

0

7.

Rakovník

10

5

0

5

27:29

15

0

0

8.

Zichovec/Vraný

10

4

0

6

39:35

14

0

2

9.

Kročehlavy B

10

4

0

6

36:31

13

0

1

10.

Hrdlív/Zlonice

10

3

0

7

18:38

8

1

0

11.

Smečno

10

2

0

8

10:73

6

0

0

12.

Stehelčeves

10

1

0

9

13:71

5

0

2

13.

Brandýsek

10

0

0

10

4:85

0

0

0

 

U13 | OKRESNÍ SOUTĚŽ - 11. KOLO

 

SK Kročehlavy vs. Sokol Hostouň 3:6 (2:2)

Sestava: Čáp - Šíp, Boháčová, Hašpl L., Hašpl P., Pospíšil, Fanta, Hasal, Mráček, Kašpar, Unger (Sailer, Paiskr, Fedorková, Miler, Zoubek, Weiss, Šiktanc)

 

FOTOGALERIE

 

OS U13 - VÝSLEDKY

 

OS U13 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Sokol Hostouň

13

11

1

1

110:20

34

0

0

2.

Unhošť "A"

12

11

0

1

126:9

33

0

0

3.

Lhota "A"

13

11

0

2

102:20

33

0

0

4.

Slovan Kladno

13

10

0

3

66:17

30

1

1

5.

SK Kladno

13

10

0

3

70:38

30

0

0

6.

Doksy

12

6

0

6

38:36

20

0

2

7.

Braškov/Velké Přítočno

12

6

0

6

44:36

18

0

0

8.

Kročehlavy

12

6

0

6

41:24

17

1

0

9.

Velká Dobrá/ Družec

12

5

0

7

29:44

14

1

0

10.

Stochov

12

4

0

8

31:48

14

0

2

11.

Kamenné Žehrovice

13

4

0

9

34:102

12

0

0

12.

Hřebeč

12

4

0

8

26:72

11

2

1

13.

Vinařice

12

2

0

10

18:83

6

1

1

14.

Tuchlovice

12

2

0

10

18:105

5

1

0

15.

Buštěhrad

13

0

1

12

10:109

1

0

0

 

U11 | OKRESNÍ SOUTĚŽ - 9. KOLO

 

Sokol Hostouň vs. SK Lhota 7:3 (5:3)

Sestava: Čáp - Hebelka Jáchym, Boháčová, Holoubek, Kučera M., Milota O., Myslík, Šiktanc, Táborský, Tengeri, Vaňha, Varhulík, Veselý, Hebelka, Jonáš, Tomášek, Rokos

 

Sokol Hostouň vs. AFK Tuchlovice 3:2 (1:1)

Sestava: Čáp - Hebelka Jáchym, Boháčová, Holoubek, Kučera M., Milota O., Myslík, Šiktanc, Táborský, Tengeri, Vaňha, Varhulík, Veselý, Hebelka, Jonáš, Tomášek, Rokos

 

FOTOGALERIE

 

OS U11 - VÝSLEDKY

 

OS U11 - STATISTIKY

 

U9 | OKRESNÍ SOUTĚŽ - 9. KOLO

 

Sokol Hostouň vs. Libčice/Tursko 8:6 (4:4)

Sestava: Mészáros, Hort, Urban, Vršťala, Kučera J., Myslíková, Skála, Berec, Krupička

 

Sokol Hostouň vs. Stehelčeves 2:6 (1:3)

Sestava: Mészáros, Hort, Urban, Vršťala, Kučera J., Myslíková, Skála, Berec, Krupička

 

FOTOGALERIE

 

OS U9 - VÝSLEDKY

 

OS U9 - STATISTIKY

 

 

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Fan Shop Sokol Hostouň