Děkujeme všem fanouškům a příznivcům za podporu našeho klubu v podzimní části sezóny. Na úspěšném účinkování mužstev Hostouně v soutěžích máte nemalý podíl i Vy!

Ohlédnutí za víkendem

V prvním říjnovém týdnu zasáhla naše mužstva celkem do 11 mistrovských utkání a v 9 z nich slavila vítězství! V tradiční rubrice „Ohlédnutí za víkendem“, rozšířené o víkendové předehrávky, Vám přinášíme souhrn všech výsledků a tabulek jednotlivých mužstev.

 Foto: Zuzana Šůsová

 

A TÝM | DIVIZE B - 9. KOLO

 

Sokol Hostouň vs. SK Polaban Nymburk 6:0 (2:0)

Sestava: Czehowsky - Vašák, Trapp, Dunderović (66. Viduna), Charvát - Stojka (83. Věchtík), Marek, Kulhavý (78. Bělíček), Kabele (66. Kostorek) - Vegricht (78. Gajecký), Hájek | Kudrna, Zajac

Branky: 26., 42. a 86. Hájek, 48. Kabele, 53. a 78. Marek

Žluté karty: Dunderović

Rozhodčí: Cihlář František - Kastl Jan, Volf Michal

 

FOTOGALERIE

 

DIVIZE - VÝSLEDKY

 

DIVIZE - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Sokol Hostouň

9

7

0

2

31:9

21

0

0

2.

FK Zbuzany 1953

9

7

0

2

23:4

21

0

0

3.

FK Brandýs n.L.

9

6

0

3

14:10

18

1

1

4.

FK Motorlet Praha

9

5

0

4

16:11

15

1

1

5.

SK Kladno

9

4

0

5

13:11

15

0

3

6.

FK Neratovice-Byškovice

9

5

0

4

11:11

15

1

1

7.

FK Baník Souš

9

5

0

4

17:19

15

0

0

8.

FC Chomutov

9

5

0

4

12:16

15

1

1

9.

FK Meteor Praha VIII

9

5

0

4

10:11

14

1

0

10.

FK Olympie Březová

9

4

0

5

13:13

12

0

0

11.

FK Ostrov

9

4

0

5

12:18

12

0

0

12.

SK POLABAN Nymburk

9

4

0

5

11:17

12

1

1

13.

Sportovní sdružení Ostrá

9

4

0

5

9:10

11

2

1

14.

Mostecký fotbalový klub

9

3

0

6

10:17

9

1

1

15.

TJ Sokol Libiš

9

3

0

6

11:22

8

1

0

16.

TJ TATRAN Rakovník

9

1

0

8

9:23

3

0

0

 

B TÝM | 1. B TŘÍDA - 7. KOLO

 

SK Slaný „B“ vs. Sokol Hostouň 7:1 (2:0)

Sestava: Ondrejička - Hofman, Dolejš (17. Seidl), Kárník (46. Kameš), Žíla, Krupička L. (65. Eliáš), Bureš, Křižka, Linc (46. Tygl), Onu Nsii, Slanina | Richter, Hlava

Branky: 77. Žíla

Žluté karty: Slanina, Bureš

Rozhodčí: Šesták Matěj - Stehlík Jan, Jarolímek Miloš

 

FOTOGALERIE

 

1. B třída - VÝSLEDKY

 

1. B třída - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1

SK Rakovník "B"

7

7

0

0

21:6

21

0

0

2

FC 05 Zavidov

7

6

0

1

19:8

18

0

0

3

SK Slaný "B"

7

5

0

2

27:15

16

0

1

4

SK Družec

7

5

0

2

18:9

16

0

1

5

TJ Unhošť

7

4

0

3

21:11

12

0

0

6

Sokol Jedomělice

7

4

0

3

14:12

12

0

0

7

SK Vinařice

7

3

0

4

14:14

10

0

1

8

TJ TATRAN Rakovník "B"

7

3

0

4

9:14

8

2

1

9

Sokol Hostouň "B"

7

3

0

4

6:19

8

1

0

10

TJ Sokol Vraný

7

2

0

5

13:17

7

0

1

11

SK Braškov

7

2

0

5

12:19

5

1

0

12

TJ Sokol Klobuky

7

2

0

5

8:17

5

1

0

13

SK Lány

7

2

0

5

13:25

5

1

0

14

SK Lišany

7

1

0

6

8:17

4

0

1

 

U19 | KRAJSKÝ PŘEBOR - 9. KOLO

 

FC Mělník vs. Sokol Hostouň 1:6 (0:1)

Sestava: Plecitý - Hlaváček (56. Formánek), Pechar, Bříza (12. Balej), Krejsa - Študent (75. Ďurčanský), Pešek (69. Čečetka), Švejda, Kratochvíl - Mikeš (90. Frýdl), Jansa (76. Máj) | Adámek

Branky: 36. Študent, 62., 70., 74. a 78. Mikeš, 87. Máj

Žluté karty: Hlaváček

Rozhodčí: Kortanová Marie - Šnýdr Miroslav, Kympl Ladislav

 

FOTOGALERIE

 

KP U19 - VÝSLEDKY

 

KP U19 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

SK Kosmonosy

9

8

1

0

36:13

25

0

0

2.

FK Králův Dvůr

9

7

0

2

35:9

21

0

0

3.

SK POLABAN Nymburk

9

6

1

2

27:10

19

0

0

4.

TJ TATRAN Rakovník

8

6

0

2

30:17

18

0

0

5.

FC Velim

8

5

0

3

39:20

15

0

0

6.

FK Bohemia Poděbrady

8

5

0

3

24:13

15

0

0

7.

FC Mělník

9

5

0

4

36:32

15

0

0

8.

FK Říčany

9

5

0

4

27:30

15

0

0

9.

SK Slaný

8

4

1

3

26:29

13

0

0

10.

FK PŠOVKA Mělník

9

3

2

4

21:22

11

0

0

11.

Sokol Hostouň

9

3

0

6

25:27

9

0

0

12.

Povltavská FA

9

3

0

6

17:39

9

0

0

13.

Český lev - Union Beroun

9

2

2

5

16:23

8

0

0

14.

TJ Sokol Červený Újezd

9

2

1

6

18:34

7

0

0

15.

FK Lety

9

1

1

7

9:42

4

0

0

16.

TJ Kunice

9

0

1

8

11:37

1

0

0

 

U17 | KRAJSKÝ PŘEBOR - 9. KOLO

 

FC Mělník vs. Sokol Hostouň 5:1 (0:0)

Sestava: Adámek - Maxant, Černý, Kočovský, Malý (50. Kupčík), Nachtigal (50. Civín), Vojcickyj (62. Linhart), Feko, Rohla (71. Volf), Jůza (50. Novák), Drahota (31. Frýdl) | Stárek

Branky: 49. Rohla

Žluté karty: Feko

Rozhodčí: Šnýdr Miroslav - Kortanová Marie, Kympl Ladislav

 

FOTOGALERIE

 

KP U17 - VÝSLEDKY

 

KP U17 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

SK POLABAN Nymburk

9

8

0

1

52:7

24

0

0

2.

SK Kosmonosy

9

7

1

1

40:15

22

0

0

3.

Povltavská FA

9

7

1

1

27:14

22

0

0

4.

FK Králův Dvůr

9

7

0

2

59:10

21

0

0

5.

FK Bohemia Poděbrady

8

6

1

1

19:7

19

0

0

6.

FC Mělník

9

6

0

3

28:21

18

0

0

7.

Český lev - Union Beroun

9

4

2

3

26:29

14

0

0

8.

FC Velim

8

3

2

3

40:21

11

0

0

9.

FK Lety

9

3

2

4

14:38

11

0

0

10.

SK Slaný

8

3

1

4

23:28

10

0

0

11.

Sokol Hostouň

9

2

1

6

20:31

7

0

0

12.

TJ TATRAN Rakovník

8

2

1

5

11:25

7

0

0

13.

TJ Sokol Červený Újezd

9

2

0

7

13:40

6

0

0

14.

FK PŠOVKA Mělník

9

1

1

7

14:26

4

0

0

15.

FK Říčany

9

1

1

7

13:48

4

0

0

16.

TJ Kunice

9

1

0

8

9:48

3

0

0

 

U15 | OKRESNÍ PŘEBOR - 7. KOLO

 

SK Stehelčeves vs. Sokol Hostouň/Hřebeč 2:3 pp (1:2)

Sestava: Szöcs - Rekl, Fedorovych, Potužník, Lejsek J., Lejsek L., Liewald, Šesták, Švejda, Hlavsa Marek, Milota P. (Dabrundaschvili, Sadloň, Musel, Chocholáček, Markulinec, Kratochvíl)

Branky: 9. a 15. Hlavsa

Žluté karty: ---

Rozhodčí: Volf Lukáš

 

FOTOGALERIE

 

OP U15 - VÝSLEDKY

 

OP U15 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Vinařice/Libušín

7

7

0

0

58:5

21

0

0

2.

Tuchlovice

6

6

0

0

59:1

18

0

0

3.

Sokol Hostouň/Hřebeč

6

5

0

1

20:10

15

1

1

4.

Unhošť

6

5

0

1

25:11

14

1

0

5.

Libčice/Tursko

6

4

0

2

32:12

12

0

0

6.

Kročehlavy B

6

3

0

3

29:20

9

0

0

7.

Rakovník

6

3

0

3

17:18

9

0

0

8.

Zichovec/Vraný

7

2

0

5

25:31

8

0

2

9.

Lhota

6

2

0

4

22:21

5

1

0

10.

Hrdlív/Zlonice

6

2

0

4

11:24

5

1

0

11.

Stehelčeves

6

1

0

5

10:37

4

0

1

12.

Smečno

7

1

0

6

7:62

3

0

0

13.

Brandýsek

7

0

0

7

3:66

0

0

0

 

U13 | OKRESNÍ SOUTĚŽ - 7. KOLO

 

Velká Dobrá/Družec vs. Sokol Hostouň 2:8 (0:2)

Sestava: Šiktanc - Šíp, Boháčová, Hašpl L., Hašpl P., Pospíšil, Fanta, Hasal, Mráček, Kašpar, Unger (Sailer, Paiskr, Fedorková, Miler, Zoubek, Weiss, Mezera, Tengeri)

 

FOTOGALERIE

 

OS U13 - VÝSLEDKY

 

OS U13 - STATISTIKY

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Lhota "A"

9

9

0

0

87:7

27

0

0

2.

Unhošť "A"

8

7

0

1

90:8

21

0

0

3.

SK Kladno

9

7

0

2

50:28

21

0

0

4.

Sokol Hostouň

8

6

1

1

58:14

19

0

0

5.

Slovan Kladno

9

6

0

3

45:12

18

1

1

6.

Kročehlavy

8

6

0

2

36:5

17

1

0

7.

Braškov/Velké Přítočno

9

5

0

4

35:25

15

0

0

8.

Stochov

8

3

0

5

26:26

11

0

2

9.

Doksy

7

3

0

4

18:20

10

0

1

10.

Hřebeč

8

3

0

5

21:41

8

2

1

11.

Velká Dobrá/ Družec

9

3

0

6

15:36

8

1

0

12.

Kamenné Žehrovice

8

2

0

6

13:70

6

0

0

13.

Vinařice

8

1

0

7

11:58

3

0

0

14.

Buštěhrad

8

0

1

7

6:74

1

0

0

15.

Tuchlovice

8

0

0

8

7:94

0

0

0

 

U11 | OKRESNÍ SOUTĚŽ - 5. KOLO

 

Sokol Hostouň vs. SK Doksy 8:0 (4:0)

Sestava: Čáp, Hebelka Jáchym, Boháčová, Holoubek, Kučera M., Milota O., Myslík, Šiktanc, Táborský, Tengeri, Vaňha, Varhulík, Veselý, Hebelka, Jonáš, Tomášek, Rokos

 

Velká Dobrá/Družec vs. Sokol Hostouň 1:15 (0:6)

Sestava: Čáp, Hebelka Jáchym, Boháčová, Holoubek, Kučera M., Milota O., Myslík, Šiktanc, Táborský, Tengeri, Vaňha, Varhulík, Veselý, Hebelka, Jonáš, Tomášek, Rokos

 

FOTOGALERIE

 

OS U11 - VÝSLEDKY

 

OS U11 - STATISTIKY

 

U9 | OKRESNÍ SOUTĚŽ - 4. a 5. KOLO

 

SK Pchery vs. Sokol Hostouň 0:9 (0:3)

Sestava: Illiáš, Hort, Skála, Lozano, Urban, Kučera J., Mészáros, Hlavsa Martin

 

SK Stehelčeves vs. Sokol Hostouň 4:6 (1:3)

Sestava: Illiáš, Hort, Skála, Lozano, Urban, Kučera J., Mészáros, Hlavsa Martin

 

Sokol Hostouň vs. SK Pchery 12:3 (5:0)

Sestava: Mészáros, Berec, Kučera J., Myslíková, Skála, Urban, Vršťala  

 

FOTOGALERIE

 

OS U9 - VÝSLEDKY

 

OS U9 - STATISTIKY

 

 

Fan Shop Sokol Hostouň