17. 11. 2018 (10:15) >>> A tým | FK Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň                                                       18. 11. 2018 (13:30) >>> B tým | Sokol Hostouň "B" vs. SK Rakovník "B"

Ohlédnutí za víkendem

Hostouňští fotbalisté mají za sebou další víkend plný fotbalu. V tradiční rubrice „Ohlédnutí za víkendem“, rozšířené o víkendové předehrávky, Vám přinášíme souhrn všech výsledků a tabulek jednotlivých mužstev.

 

Foto: Zuzana Šůsová

 

A TÝM | DIVIZE B - 5. KOLO

 

Sokol Hostouň vs. FK Brandýs nad Labem 4:0 (3:0)

Sestava: Czehowsky - Vašák, Trapp, Dunderović, Charvát - Kostorek (67. Věchtík), Kulhavý (87. Bělíček), Marek, Lohoyda (74. Zajac) - Vegricht (83. Stojka), Hájek | Kudrna, Viduna

Branky: 24. a 45. Lohoyda, 36. Vegricht, 56. Marek

Žluté karty: Dunderović

Rozhodčí: Mudra Zdeněk - Pastyřík Vladimír, Pálek Ondřej

 

FOTOGALERIE     KLADENSKÝ DENÍK     VAŠE KLADNO  

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

FK Zbuzany 1953

5

4

0

1

11:1

12

0

0

2.

FK Brandýs n.L.

5

4

0

1

4:5

11

1

0

3.

FK Ostrov

5

3

0

2

8:2

9

0

0

4.

Sokol Hostouň

5

3

0

2

12:7

9

0

0

5.

FK Olympie Březová

5

3

0

2

9:5

9

0

0

6.

FK Motorlet Praha

5

3

0

2

10:8

9

0

0

7.

FK Neratovice-Byškovice

5

3

0

2

8:6

9

0

0

8.

SK POLABAN Nymburk

5

3

0

2

8:7

9

0

0

9.

SK Kladno

5

2

0

3

7:6

8

0

2

10.

FC Chomutov

5

3

0

2

4:7

8

1

0

11.

Sportovní sdružení Ostrá

5

2

0

3

5:4

7

0

1

12.

Mostecký fotbalový klub

5

2

0

3

7:7

6

0

0

13.

FK Meteor Praha VIII

5

2

0

3

5:8

6

0

0

14.

FK Baník Souš

5

2

0

3

7:15

6

0

0

15.

TJ Sokol Libiš

5

1

0

4

6:14

2

1

0

16.

TJ TATRAN Rakovník

5

0

0

5

3:12

0

0

0

 

B TÝM | 1. B TŘÍDA - 3. KOLO

 

Sokol Jedomělice vs. Sokol Hostouň B 2:0 (2:0)

Sestava: Pettík - Hlava (64. Eliáš), Kameš, Seidl, Tygl, Nachtigal, Krupička L., Bureš, Žíla (77. Richter), Linc (64. Onu Nsii), Slanina

Branky: ---

Žluté karty: Seidl, Kameš

Rozhodčí: Klápa Vladislav - Žaba Jiří, Garaja Miroslav

 

FOTOGALERIE

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

SK Družec

3

3

0

0

11:3

9

0

0

2.

Sokol Jedomělice

3

3

0

0

8:1

9

0

0

3.

SK Rakovník "B"

3

3

0

0

5:0

9

0

0

4.

SK Slaný "B"

3

2

0

1

10:6

6

0

0

5.

FC 05 Zavidov

3

2

0

1

7:5

6

0

0

6.

TJ Sokol Klobuky

3

2

0

1

3:4

5

1

0

7.

TJ Sokol Vraný

3

1

0

2

5:4

4

0

1

8.

TJ Unhošť

3

1

0

2

8:8

3

0

0

9.

TJ TATRAN Rakovník "B"

3

1

0

2

4:6

3

1

1

10.

SK Vinařice

3

1

0

2

6:10

3

0

0

11.

Sokol Hostouň "B"

3

1

0

2

2:6

3

0

0

12.

SK Braškov

3

1

0

2

4:6

2

1

0

13.

SK Lišany

3

0

0

3

3:8

1

0

1

14.

SK Lány

3

0

0

3

4:13

0

0

0

 

U19 | KRAJSKÝ PŘEBOR - 5. KOLO

 

Český lev - Union Beroun vs. Sokol Hostouň 3:2 (1:1)

Sestava: Kmošťák - Balej (71. Frýdl), Bříza, Pechar, Krejsa - Mikeš, Švejda, Feko (55. Študent), Kratochvíl - Čečetka, Jansa | Adámek, Dlouhý, Máj, Pešek

Branky: 26. Švejda, 56. Mikeš

Žluté karty: ---

Rozhodčí: Hlavnička Lukáš - Stumpf Jaroslav, Setnička Josef

 

FOTOGALERIE

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

SK Kosmonosy

4

4

0

0

13:4

12

0

0

2.

SK POLABAN Nymburk

4

3

1

0

13:5

10

0

0

3.

FC Mělník

4

3

0

1

24:8

9

0

0

4.

FK Králův Dvůr

4

3

0

1

16:3

9

0

0

5.

FK Říčany

4

3

0

1

16:13

9

0

0

6.

FK Pšovka Mělník

4

2

1

1

12:10

7

0

0

7.

FC Velim

3

2

0

1

8:5

6

0

0

8.

SK Slaný

3

2

0

1

8:7

6

0

0

9.

Český lev - Union Beroun

4

2

0

2

6:6

6

0

0

10.

TJ TATRAN Rakovník

3

1

0

2

8:7

3

0

0

11.

FK Bohemia Poděbrady

3

1

0

2

7:7

3

0

0

12.

Povltavská FA

3

1

0

2

4:15

3

0

0

13.

FK Lety

3

0

1

2

5:16

1

0

0

14.

TJ Sokol Červený Újezd

4

0

1

3

7:20

1

0

0

15.

Sokol Hostouň

4

0

0

4

6:13

0

0

0

16.

TJ Kunice

4

0

0

4

3:17

0

0

0

 

U17 | KRAJSKÝ PŘEBOR - 5. KOLO

 

Český lev - Union Beroun vs. Sokol Hostouň 6:6 (4:3)

Sestava: Štýbr - Černý, Drahota, Kupčík, Maxant, Nachtigal, Vojcickyj (18. Frýdl), Novák (41. Feko), Jůza (41. Civín), Kolak (66. Hendrych), Rohla | Adámek, Kopuletý

Branky: 29. Jůza, 36. a 38. Rohla, 42. a 52. Civín, 71. Černý

Žluté karty: ---

Rozhodčí: Stumpf Jaroslav - Hlavnička Lukáš, Setnička Josef

 

FOTOGALERIE

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

FK Králův Dvůr

4

3

0

1

31:6

9

0

0

2.

SK POLABAN Nymburk

4

3

0

1

24:4

9

0

0

3.

SK Kosmonosy

4

3

0

1

19:6

9

0

0

4.

FK Bohemia Poděbrady

3

3

0

0

9:2

9

0

0

5.

FK Lety

3

2

1

0

10:2

7

0

0

6.

FC Mělník

4

2

0

2

12:12

6

0

0

7.

SK Slaný

3

2

0

1

9:10

6

0

0

8.

Povltavská FA

3

2

0

1

7:9

6

0

0

9.

Český lev - Union Beroun

4

1

2

1

13:17

5

0

0

10.

FC Velim

3

1

1

1

12:9

4

0

0

11.

Sokol Hostouň

4

1

1

2

10:15

4

0

0

12.

TJ TATRAN Rakovník

3

1

0

2

6:15

3

0

0

13.

FK Říčany

4

1

0

3

5:16

3

0

0

14.

TJ Sokol Červený Újezd

4

1

0

3

7:28

3

0

0

15.

FK Pšovka Mělník

4

0

1

3

8:11

1

0

0

16.

TJ Kunice

4

0

0

4

3:23

0

0

0

 

U15 | OKRESNÍ PŘEBOR - 3. KOLO

 

TJ Sokol Smečno vs. Sokol Hostouň/Hřebeč 1:3 (1:0)

Sestava: Szöcs - Bartoň, Rekl, Hlavsa, Fedorovych, Potužník, Lejsek J., Lejsek L., Kratochvíl, Liewald, Šesták (Dabrundaschvili, Musel, Chocholáček, Milota, Markulinec, Nádeníček, Pajkrt)

Branky: 37. a 45. Rekl, 50. Potužník

Žluté karty: Šesták

Rozhodčí: Oubrecht Tomáš

 

FOTOGALERIE

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Vinařice/Libušín

3

3

0

0

13:2

9

0

0

2.

Hostouň/Hřebeč

3

3

0

0

10:5

9

0

0

3.

Tuchlovice

2

2

0

0

25:0

6

0

0

4.

Rakovník

3

2

0

1

7:5

6

0

0

5.

Zichovec/Vraný

3

1

0

2

11:10

4

0

1

6.

Kročehlavy B

3

1

0

2

17:11

3

0

0

7.

Stehelčeves

2

1

0

1

7:7

3

0

0

8.

Hrdlív/Zlonice

2

1

0

1

6:7

3

0

0

9.

Libčice/Tursko

3

1

0

2

6:11

3

0

0

10.

Smečno

3

1

0

2

6:17

3

0

0

11.

Unhošť

2

1

0

1

3:7

2

1

0

12.

Lhota

2

0

0

2

4:6

0

0

0

13.

Brandýsek

3

0

0

3

2:29

0

0

0

 

U13 | OKRESNÍ SOUTĚŽ - 14. KOLO

 

Sokol Hostouň vs. Braškov/Velké Přítočno 9:1 (5:1)

Sestava: Šiktanc - Šíp, Boháčová, Hašpl L., Hašpl P., Pospíšil, Fanta, Hasal, Mráček, Kašpar, Unger (Sailer, Paiskr, Miler, Zoubek)

 

FOTOGALERIE

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Lhota "A"

3

3

0

0

45:1

9

0

0

2.

Kročehlavy

3

3

0

0

26:1

9

0

0

3.

Sokol Hostouň

3

3

0

0

20:5

9

0

0

4.

SK Kladno

4

3

0

1

19:12

9

0

0

5.

Slovan Kladno

4

3

0

1

23:5

8

1

0

6.

Unhošť "A"

3

2

0

1

33:4

6

0

0

7.

Velká Dobrá/ Družec

3

2

0

1

7:7

5

1

0

8.

Hřebeč

2

1

0

1

10:7

4

0

1

9.

Braškov/Velké Přítočno

3

1

0

2

11:13

3

0

0

10.

Stochov

3

1

0

2

10:14

3

0

0

11.

Vinařice

4

1

0

3

8:32

3

0

0

12.

Kamenné Žehrovice

4

1

0

3

7:33

3

0

0

13.

Doksy

3

0

0

3

5:17

1

0

1

14.

Buštěhrad

3

0

0

3

1:27

0

0

0

15.

Tuchlovice

3

0

0

3

1:48

0

0

0

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA | OKRESNÍ SOUTĚŽ - 1. a 2. KOLO

 

Sokol Hostouň vs. SK Buštěhrad 6:2 (3:0)

Sestava: Rokos, Hebelka Jáchym, Boháčová, Holoubek, Kučera M., Milota, Myslík, Šiktanc, Táborský, Tengeri, Vaňha, Varhulík, Veselý, Hebelka Jonáš, Tomášek

 

AFK Tuchlovice vs. Sokol Hostouň 5:11 (1:7)

Sestava: Rokos, Hebelka Jáchym, Boháčová, Holoubek, Kučera M., Milota, Myslík, Šiktanc, Táborský, Tengeri, Vaňha, Varhulík, Veselý, Hebelka Jonáš, Tomášek

 

SK Buštěhrad vs. Sokol Hostouň 1:6 (0:4)

Sestava: Rokos, Hebelka Jáchym, Boháčová, Holoubek, Kučera M., Milota, Myslík, Šiktanc, Táborský, Tengeri, Vaňha, Varhulík, Veselý, Hebelka Jonáš, Tomášek

 

Sokol Hostouň vs. SK Doksy 12:3 (4:2)

Sestava: Rokos, Hebelka Jáchym, Boháčová, Holoubek, Kučera M., Milota, Myslík, Šiktanc, Táborský, Tengeri, Vaňha, Varhulík, Veselý, Hebelka Jonáš, Tomášek

 

FOTOGALERIE

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA | OKRESNÍ SOUTĚŽ - 1. KOLO

 

Sokol Hostouň vs. Sokol Zákolany 0:10 (0:4)

Sestava: Illiáš, Hort, Lozano, Skála, Urban, Vršťala, Mészáros, Kučera J.

 

SK Stehelčeves vs. Sokol Hostouň 5:5 (2:1)

Sestava: Illiáš, Hort, Lozano, Skála, Urban, Vršťala, Mészáros, Kučera J.

 

FOTOGALERIE

 

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Fan Shop Sokol Hostouň