18. 8. 2018 - 10:15 >>> A tým | Divize B - 2. kolo: FC Chomutov vs. Sokol Hostouň

Ohlédnutí za víkendem

Sezóna 2017/18 se chýlí ke svému konci. V předposledním utkání se A tým představil na půdě Meteoru a B tým přivítal na svém hřišti Velkou Dobrou. V uplynulých dnech zasáhla do mistrovských zápasů také mužstva U13 a U17, pro která to byla poslední utkání sezóny. V tradiční rubrice „Ohlédnutí za víkendem“, rozšířené o víkendové předehrávky, Vám přinášíme souhrn všech výsledků a tabulek jednotlivých mužstev.

 

Foto: Zuzana Šůsová

 

A TÝM | DIVIZE B - 29. KOLO

 

FK Meteor Praha VIII vs. Sokol Hostouň 1:5 (1:3)

Sestava: Kudrna - Vašák, Dunderović (81. Viduna), Trapp, Charvát - Kolmistr (64. Věchtík), Kulhavý (76. Dukát), Marek, Kabele - Gajecký (64. Motlík), Hájek (81. Linc) | Kadlec

Branky: 6. Hájek, 14. Gajecký, 41. Kabele (p), 74. Trapp, 89. Motlík

Žluté karty: ---

Rozhodčí: Szikszay Ladislav - Hodek Jakub, Štychová Jana

 

FOTOGALERIE   KLADENSKÝ DENÍK   VAŠE KLADNO

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

TJ Slovan Velvary

29

21

1

7

52:20

68

0

4

2.

Sokol Hostouň

29

20

0

9

60:28

62

1

3

3.

FK Motorlet Praha

29

21

0

8

56:31

62

3

2

4.

SK Český Brod

29

18

0

11

63:42

55

2

3

5.

FK Neratovice-Byškovice

29

17

0

12

53:42

51

3

3

6.

FK Baník Souš

29

17

0

12

59:44

50

4

3

7.

SK Kladno

29

17

0

12

46:37

49

4

2

8.

Sportovní sdružení Ostrá

29

15

0

14

51:35

48

1

4

9.

SK Úvaly

29

17

0

12

45:43

47

6

2

10.

FC Chomutov

29

14

0

15

54:40

44

3

5

11.

FK Meteor Praha VIII

29

16

0

13

45:48

43

6

1

12.

FK Seko Louny

29

12

1

16

46:49

34

4

1

13.

Arsenal Česká Lípa

29

11

0

18

32:55

33

1

1

14.

TJ Tatran Rakovník

29

10

0

19

34:44

32

2

4

15.

SK Hrobce

29

3

0

26

22:103

9

1

1

16.

FC Nový Bor

29

2

0

27

15:72

8

0

2

 

B TÝM | 1. B TŘÍDA - 25. KOLO

 

Sokol Hostouň B vs. FC Čechie Velká Dobrá 0:2 (0:1)

Sestava: Obrcian - Hlava (76. Kameš), Viduna, Seidl (82. Žíla) - Linc, Bureš, Nachtigal (66. Mikeš), Krupička, Tygl - Kubát (76. Zachariáš), Slanina

Branky: ---

Žluté karty: Nachtigal, Seidl

Červené karty: Krupička

Rozhodčí: Svoboda Richard - Sandev Patrik, Pejša Jakub

 

FOTOGALERIE           KLADENSKÝ DENÍK

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

FC Čechie Velká Dobrá

25

21

0

4

54:8

63

3

3

2.

SK Doksy

25

20

0

5

62:34

56

6

2

3.

Sokol Hostouň "B"

25

17

0

8

67:40

47

5

1

4.

SK Braškov

25

14

0

12

58:37

45

1

4

5.

TJ Sokol Vraný

25

14

0

11

74:57

42

2

2

6.

TJ Sokol Mšec

25

13

0

12

54:44

42

3

6

7.

SK Rakovník "B"

25

13

0

13

56:51

41

2

4

8.

SK Slaný "B"

25

13

0

12

66:50

40

2

3

9.

TJ Unhošť

25

13

0

12

58:60

40

2

3

10.

TJ Tatran Rakovník "B"

25

11

0

14

49:56

32

2

1

11.

Sokol Jedomělice

25

11

0

14

45:50

29

5

1

12.

SK Zlonice

25

7

0

18

35:68

23

0

2

13.

TJ Sokol Klobuky

25

7

0

18

41:88

22

0

1

14.

TJ Sparta Lužná

25

2

0

23

23:99

6

0

0

 

U17 | OP KLADNO - 6. KOLO (NADSTAVBOVÁ ČÁST)

 

SK Lhota vs. Sokol Hostouň 1:4 (0:1)

Sestava: Máj - Čečetka, Drahota, Vondra, Fanta, Volf, Kopuletý, Bříza, Vocásek, Pechar, Rubáš, Kochlíček, Dvořák

Branky: 50. Rubáš, 70. a 75. Fanta, 80. Kochlíček

Žluté karty: Kochlíček

Rozhodčí: Čechovský Jakub

 

FOTOGALERIE

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Viktorie Nelahozeves

6

4

1

1

127:35

55

0

4

2.

Libčice

6

4

0

2

83:40

41

2

0

3.

Lhota

6

1

0

5

65:84

27

4

1

4.

Sokol Hostouň

6

2

1

3

51:71

26

1

2

 

U13 | OP KLADNO - 12. KOLO

 

Sokol Hostouň vs. TJ Unhošť 2:10 (1:7)

Sestava: Šiktanc - Šíp, Boháčová, Sailer, Mráček, Hašpl, Fanta, Hasal, Novotný, Kašpar, Unger, Pospíšil, Paiskr, Kučera M., Zoubek, Myslík

Branky: ----

Žluté karty: ---

 

FOTOGALERIE

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Unhošť

18

18

0

0

123:20

54

0

0

2.

Slovan Kladno

18

14

0

4

84:30

42

1

1

3.

Slaný

18

12

0

6

78:51

37

0

1

4.

Lhota

18

12

0

6

91:75

35

2

1

5.

KROČEHLAVY

18

11

0

7

68:48

33

0

0

6.

Hrdlív

18

7

0

11

59:59

21

0

0

7.

Zlonice

18

7

0

11

47:86

20

1

0

8.

Sokol Hostouň

18

5

0

13

35:70

15

1

1

9.

Velvary

18

2

0

16

29:106

7

0

1

10.

Hřebeč

18

2

0

16

26:95

6

0

0

 

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Fan Shop Sokol Hostouň